Powszechnie wiadomo, iż jedną z pierwszych spraw na którą kobiety zwracają uwagę u mężczyzny są jego buty. Nim więc wydasz z trudem wypracowane pieniądze na skórzane półbuty, upewnij się, że ogarniasz reguły ich nabywania.
Kupuj buty zawsze po południu.

kobieta

Autor: GwendolineQuinlan
Źródło: http://www.flickr.com
W przeciągu dnia, w wyniku spacerowania jak też utrudzenia stopy, potrzebny numer może zwiększyć się nawet o pół numeru. Oczywiście z biegiem czasu skóra się rozbija i obuwie może się wtenczas poszerzyć, ale przenigdy przedłużyć. Jeśli nie masz pełnego przekonania, czy nabyć rozmiar większy, czy może mniejszy, wyselekcjonuj ten pierwszy – jeżeli buty będą troszeczkę za luźne, szewc dobierze ci do nich właściwą wkładkę. Zaś za ciasny but to wyrzucenie pieniążków w błoto. Bądź ostrożny – dzisiejsza moda nakazuje projektantom przedłużać noski nawet w tradycyjnych fasonach. Buty męskie skórzane wydają się dłuższe, jednak w rzeczywistości większe nie są. Najlepsze buciki są wykonane z dobrej gatunkowo skóry cielęcej. Oszacowanie jakości skóry nastręcza doświadczenia jak też wprawnego oka, dlatego inwestując parę stów, nie ryzykuj i wyselekcjonuj uznane marki –
koszula

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Cielęca skóra – w przeciwieństwie do skóry końskiej, nadzwyczaj trudno dostępnej w Polsce – nie jest trwała na wilgotność, dlatego musisz o nią stosownie troszczyć się. Przenigdy nie wkładaj tych samych butów dzień po dniu – skóra powinna odpoczywać jak też oddychać. Nie używaj past płynnych – są proste w aplikacji, jednak bardziej szkodzą butom niż je chronią. Tradycyjne pasty w metalowych pudełkach są najlepsze. Przechowuj buciki na prawidłach, wówczas się nie odkształcą – .

Najlepsze będą te pełne, wykonane z pachnącego drewna cedrowego. Jedne trzewiki męskie nie starczą. Klasyczne fasony posiadają swoją historię i tradycję noszenia – jednym przypisano w wyższym stopniu, drugim mniej oficjalny charakter.
Tagged on: