Wróć do formy na wiosnę

Wróć do formy na wiosnę
Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Słońce zagląda nam do okien, świeży podmuch powietrza powoduje uśmiech na twarzach, a my – pełni energii – nabieramy ochoty do działań oraz ruchu na świeżym powietrzu. Idealnie, jeżeli już dziś pomyślimy o nadchodzącym sezonie letnim i zadbamy o ciało i sprawność fizyczną.
Panowie mogą udać się na okoliczny stadion w celu by dać upust swym emocjom. Piłka nożna nieustannie cieszy się w Polsce powodzeniem i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Dzięki temu, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka zagadka i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Wybieramy buty

Wybieramy buty
Obuwie to często najistotniejszy element wyglądu, który potrafi nadać charakteru najprostszej stylizacji. Nieprzeciętny fason bucików, ciekawe zestawienie kolorystyczne albo po prostu klasyka w najlepszej odsłonie, to bardzo dobry sposób, by wyróżnić się z tłumu. Wskazane jest jednak zadbać również o praktyczną stronę użytkowania, but winien nie jedynie doskonale się prezentować, ale leżeć na nodze jak ulał a także nie powodować obtarć i urazów.

Czerwone czółenka dodadzą naszemu ubiorowi ostrości

Czerwone czółenka dodadzą naszemu ubiorowi ostrości
Czy powiemy co musimy zakładać?

Od czasu do czasu nie jest aż tak istotny ubiór który na siebie wkładamy, tylko ważniejsze są dodatki. To one niejednokrotnie sprawiają, że zwyczajna bluzka albo spodnie, nagle pozyskują na wizerunku, a co się z tym łączy, że przedstawiają się znacznie lepiej, niż możemy sobie wyobrazić. Z tego powodu należy wiedzieć jakie akcesoria powinny odnaleźć się w naszej garderobie.