Archiwa tagu: ruch

ruch

Jak zagwarantować swemu dziecku wspaniałe wakacje?

Na pewno chcesz zapewnić swemu szkrabowi wszystko co najlepsze. Wspaniałym pomysłem mogą być zabawy na wolnym powietrzu, lecz co jeśli normalna gra w chowanego albo zabawa z piłką już mu się znudziła?
Możesz wtenczas wyszukać różnych zabaw i urządzić np. jakiś piknik w lesie albo na działce.

Wróć do formy na wiosnę

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Słońce zagląda nam do okien, ciepłe powietrze wywołuje uśmiech na twarzach, natomiast my – pełni energii – mamy chęci do działań i ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze, gdy już dziś pomyślimy o zbliżającym się lecie i zadbamy o ciało i sprawność fizyczną.
Panowie mogą udać się na okoliczny stadion w celu by rozładować skumulowane emocje. Futbol bezustannie cieszy się w Polsce popularnością i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie przeszkadzają kibicom kochać ten sport. Dzięki temu, że na boisku nie zobaczymy nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Na co zwrócić uwagę decydując się na kamerę do sportów ekstremalnych?

Większość ludzi skarży się na problemy ze swoim zdrowiem. Nie rozciągamy się, nie uprawiamy żadnych sportów. Wizytę w siłowni lub w klubie fitness odkładamy na kiedy indziej, a na basenie nie byliśmy od bardzo dawna. Niekiedy bierze nas ochota na rower. Wyciągamy wtedy zakurzony wehikuł z piwnicy, dokonujemy pilnych poprawek i jeździmy na nim jedynie przez krótki okres. Ciągle coś nam przeszkadza, aby popedałować chociażby raz na tydzień. Stroniąc od ćwiczeń wyrządzamy sobie dużą krzywdę. Ruch pozwala nam być w doskonałej formie przez długi czas. Stajemy się także odporniejsi na choroby, a nasza sylwetka tylko na tym wygrywa.