Archiwa tagu: koszule

koszule

Pokażmy tacie, że o nim myślimy

W codziennym zabieganiu w większości nie pamiętamy o tym, żeby oznajmić naszym rodzicom jak bardzo są dla nas niezastąpieni oraz jak mocno cenimy to, co dla nas zrobili i ciągle robią przez te całe lata. Na szczęście raz w roku jest taki specyficzny moment, w którym powinniśmy im za to wszystko podziękować, a ponieważ same słowa to nie wszystko, to zazwyczaj chcemy ich jeszcze pięknie uhonorować. I właśnie stąd pojawia się problem, co najlepiej wykupić na Dzień Ojca?

Mężczyzna stosownie ubrany w pracy i nie tylko

Pojęcie „dress code” na ogół budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co na pozór blokowało – było wspaniałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Jak to możliwe?

Moda na zimę – co polecają styliści?

Nadchodzą chłodne dni, które w naszym kraju będą się ciągnąć do połowy kwietnia. O ile nie znalazłaś w szafie wystarczającej ilości ciepłych ubrań, powinnaś zaplanować sobie przechadzkę po sklepach. Wszelkie zbędne ubrania, których już nie będziesz zakładać na siebie, najmądrzej jest oddać potrzebującym. Zbiorniki organizacji charytatywnych napotkach w większości miast w naszym kraju. Pamiętaj, że dbanie o tych, którym się w życiu nie powiodło, jest obowiązkiem każdego człowieka.