Współczesna, świadoma siebie dziewczyna idealnie wie, co się nosi, ale nie podąża ślepo za modą. Nie wybiera ciuchów w przypadkowy sposób. Zarówno odzież, biżuterię, jak i okrycia wierzchnie, kompletuje w zaplanowany sposób. Z oferty rynkowej wybiera takie stroje, w których prezentuje się najpiękniej. Mają one nie tylko uwydatniać jej wdzięk i odzwierciedlać charakter, ale również wskazywać na jej status społeczny lub zajmowane stanowisko.

W jaki sposób ubrać się modnie?

Po pierwsze warto się udać do stylisty mody, aby wspólnie zastanowić się z nim w którym kolorze wygląda się najlepiej. W tym roku styliści zgodnie mówią, że moda jest bardzo kolorowa. Na wybiegach i ulicach króluje kolor żółty, pomarańczowy, czerwony i fioletowy, nieprzerwanie bardzo modny jest turkus. Chcąc wyglądać nowocześnie oraz atrakcyjnie powinno się wybrać jeden z nich. Po drugie, żeby nowo zakupione ciuchy pasowały do stylu osoby kupującej i reszty odzieży należy zapoznać się z bogatą ofertą dostępną na rynku.

http://czarodziejwygladu.pl/

W tym celu należałoby przejrzeć parę czasopism o modzie z poradami stylistów dotyczącymi gustownego doboru ubrań oraz poprosić o pomoc wyszkoloną obsługę sklepu. Po trzecie: z oferty proponowanej na rynku warto wybrać te stroje, które idealnie pasują do sylwetki, tuszują niedoskonałości ciała oraz zapewniają wygodę.

Interesujące wywiady ze style coachami: https://www.prawos.pl/jak-zachowac-firmowy-dress-code-i-nie-zwariowac/|http://markajestkobieta.pl/aktualnosci/co-daje-mi-wewnetrzny-naped-justyna-krawczyk-style-coach-wlascicielka-marki-jak-byc-szczesliwa-kobieta/”>http://markajestkobieta.pl/aktualnosci/co-daje-mi-wewnetrzny-naped-justyna-krawczyk-style-coach-wlascicielka-marki-jak-byc-szczesliwa-kobieta/|http://markajestkobieta.pl/aktualnosci/ambitni-zdolni-przedsiebiorczy-2016-justyna-krawczyk-style-coach-wlascicielka-marki-jak-byc-szczesliwa-kobieta/”>http://markajestkobieta.pl/aktualnosci/ambitni-zdolni-przedsiebiorczy-2016-justyna-krawczyk-style-coach – (polecam http://www.coach-master.com.pl/oferta/coaching-menedzerski/)-wlascicielka-marki-jak-byc-szczesliwa-kobieta/|”>|”>}

Moda mówi:Wybierz turkus

Turkus to najodpowiedniejszy kolor zwłaszcza dla tych kobiet, które chcą wzbudzać pozytywne odczucia. Rozwesela, pobudza, kojarzy się z latem i morską wodą. W sklepach zobaczyć można ciuchy w różnych odcieniach turkusa, od bardzo mocnego – soczystego, do przygaszonego, wpadającego w szarość. Jednak zanim postawisz na turkus i pójdziesz za głosem tłumu spotkaj ze stylistą, który przeprowadzi analizę kolorystyczną Twojej twarzy. Tego typu analiza pozwoli idealnie dobrać kolor ubrań do Twojej karnacji. Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę stylista plus nazwę miasta z którego jesteś np. stylista z Warszaw. To pozwoli Ci znaleźć doświadczonych stylistów, którzy na pewno Ci pomogą.

Niezależnie od natężenia koloru, turkusowe sukienki (przykład tu, spodnie, buty i torebki cieszą się dużym zainteresowaniem klientek, są dobre gatunkowo, biorą pod uwagę trendy mody, w prosty sposób można dobrać do nich biżuterię, akcesoria. Wierzchnie okrycia takie jak płaszcze, żakiety i marynarki są najbardziej odpowiednim wykończeniem ubioru współczesnej kobiety – nadają stylizacji charakteru.
Tagged on: