Kupując nowy smartfon przeważnie on będzie bez żadnego zabezpieczenia. Co prawda obecne smartfony coraz częściej mają bardzo wytrzymałe ekrany i solidne obudowy, jednak i tak warto pomyśleć o tym, aby zakupić jakiś pokrowiec albo etui.

malunek - Internet

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet najtwardsze szkło po wielokrotnym spotkaniu z ostrymi kluczami może się zarysować, a na obudowie będą się pojawiały przebarwienia i rysy. Dodatkowo spora część etui asus zenfone 2 laser ze500kl będzie dodatkowo chronić przed upadkami czy uderzeniami, jakie niejednokrotnie mogą się skończyć poważnymi i co gorsza drogimi uszkodzeniami. Z tego też powodu należy od samego początku pokusić się o ten gadżet, bo bardzo się on może przydać w czasie użytkowania smartfona i znacząco może przedłużyć jego żywotność.
zabawa

Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
rozdzielczość

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku wybór różnych etui i pokrowców jest bardzo duży, więc każdy bez problemów znajdzie coś pasującego do potrzeb i wymagań. Dużym zainteresowaniem na przykład się cieszą kabury, które da się wygodnie zapiąć przy pasku i nie trzeba wtedy nosić telefonu w torebce albo kieszeni. Wiele osób kupuje również silikonowe Sony Xperia X etui, jakie doskonale chroni przez mechanicznymi uszkodzeniami, a poza tym bardzo ładnie wygląda. Jeśli ktoś potrzebował będzie odpowiedniej elegancji i stylu, to w jego przypadku bardzo dobrze się sprawdzą pokrowce skórzane.

Bardzo stylowo się one prezentują, chociaż ich cena jest znacznie wyższa niż pozostałych modeli. Rzecz jasna nie można też zapomnieć o etui wykonanych z różnych tworzyw sztucznych, one także się cieszą sporym zainteresowaniem.
Z jakiego powodu po zakupie nowego smartfona warto pomyśleć o tym, żeby zabezpieczyć go etui czy pokrowcem.
Tagi: