To doskonale, że dziewczyna pamięta o swoim chłopaku – trzeba mieć nadzieję, iż jest to zawsze coś odwzajemnionego. Fantastycznie, iż jesteśmy takimi kobietami! No dobra, ale jak w takim razie spowodować, że miłość naszego życia faktycznie odczuje nasze uczucia? Dużo jest metod. Akurat w tym przypadku skupiamy się wyłącznie na tym, aby dogodzić mężczyźnie tak jakby materialnie. Niektóre prezenty są wyłącznie za kasę. Przy założeniu, że nie mamy jakichś kontaktów.

Wspaniałym

lot balonem

Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com

prezentem jest chociażby lot balonem – co jak co, lecz bez wątpienia partner będzie pod wielkim wrażeniem. Jeśli mieszkamy w dużym mieście to bez większego problemu natrafimy na usługi związane z lotami balonem. Kiedy jest sezon wakacyjny również niesamowicie w mniejszych miejscowościach, tych turystycznych, trafić idzie na akurat oferty przelotu balonem. Zasadniczo latanie balonem jest fantastyczne, wrażenia do końca trwania życia… Pamiętajmy, że często mężczyźni są fanami footballu – to może zabranie mężczyzny na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej jest dobrym pomysłem? Jeżeli w grę wchodzi wyjazd zagraniczny, pewnie to będzie niemały wydatek. Jednak radość będzie ogromna, to oczywistość. Obejrzeć mecz Realu Madryt albo Manchesteru City? Coś bezcennego, to wielkie marzenie większości mężczyzn. W naszym kraju, na Litwie, no wszędzie.

Nie zapominajmy nigdy tego, że wbrew pozorom wyśmienity,

prezent

Autor: Sarah McKagen
Źródło: http://www.flickr.com

udany prezent dla chłopaka wcale nie musi wiele kosztować. Być może fajnym prezentem jest smaczna kolacyjka? Niech to będzie smaczne jedzenie, lecz także bardzo romantyczny wieczór. I nawet zwykłe spaghetti może sprawić, iż chłopak będzie usatysfakcjonowany. Jeszcze z tych tanich prezentów można powiedzieć jeszcze o wspólnej wycieczce. Jeżeli mieszkamy w przykładowo Trójmieście możemy pojechać do urokliwego Torunia. Działa w Polsce tani przewoźnik: a konkretniej PolskiBus. Oczywiście nie w każdym przypadku zajedziemy do Torunia za niewielkie pieniądze, jednakże jeżeli o tym prezencie pomyślimy wcześniej, zapewne koszt do sporych nie będzie należeć.

Podarunek dla własnego faceta nie musi być dużym kosztem
Tagi: