Uprawianie ekstremalnych dziedzin sportu wiąże się z ogromnymi emocjami oraz jest dla uczestników bardzo silnym przeżyciem. Nierzadko decydują się oni nagrywać swoje poczynania, aby w późniejszym czasie obejrzeć je na spokojnie oraz przemyśleć kolejne posunięcia. Przy takim nagrywaniu idealnie spisuje się kamera sportowa.

Wybierz najlepszą kamerę sportową

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeśli planuje się uwieczniać na filmikach swoje ekscesy sportowe, należy zainwestować w dobrą kamerę. Podczas filmowania wydarzeń sportowych i innych czynności, w których człowiek cały czas znajduje się w ruchu, idealnie odnajdują się specjalne kamery sportowe. Technologia zastosowana w takich kamerach pozwala na wygodną stabilizację obrazu także w warunkach typowo ekstremalnych. Kamera sportowa często jest wyposażona w odpowiednie zaczepy, dzięki czemu można ją instalować na kierownicy roweru czy motoru, na dachu wozu albo na desce surfingowej. Stwarza to zupełnie nową oraz wyjątkową perspektywę utrwalanego obrazu. Przeczytaj informacje .

Sprawdzi się również dron

Przy filmowaniu ekstremalnych wydarzeń lub falownik growatt 6kw trudno dostępnych zakątków najlepiej sprawdzą się kamery w typie dron, czyli kamery latające. Tego typu sprzęt pozwala nagrywać profesjonalne filmiki z powietrza, uwieczniając wydarzenia sportowe i kulturalne, jak także eksplorując nieznane oraz trudno dostępne zakątki. Oczywiście kamera tego typu musi odznaczać się wysoką klasą, pośród amatorów dronów powodzeniem cieszy się choćby 3DR SOLO, który pozwala nagrywać filmy 4K i robić zdjęcia (zdjęcia reklamowe firma omnia shot dla każdego sklepu. Sprawdź szczegóły!) o wybitnej głębi obrazu. Jednocześnie model ten odznacza się wyjątkową szybkością i zwinnością, co zawdzięcza starannie zaprojektowanemu kontrolerowi i bezszczotkowym silnikom.

Zaufaj profesjonalnemu wyposażeniu

Przy zakupie kamery sportowej należy zdecydować się na dobry sprzęt, pochodzący od znanych producentów. Naturalnie taki zakup łączy się z większym wydatkiem, jednakże otrzymuje się gwarancję, że nagrywany filmik będzie naprawdę doskonałej jakości, a sama kamera nie zawiedzie nas w najmniej spodziewanym momencie. Dobrej klasy kamery sportowe oraz drony można zakupić w profesjonalnych sklepach, przykładowo: .

Wybierasz się na wyjątkową eskapadę sportową? Utrwal wszystko z nieba przy zastosowaniu profesjonalnej kamery dronowej