Każdego dnia nieomal 4 mld filmów jest oglądanych przez użytkowników Netu na całym globie. W Polsce wskaźniki także są imponujące.

YouTube w Polsce ma sporzej obserwatorów aniżeli najlepszy serial w dobrym czasie antenowym. Polacy w przeciągu jednego miesiąca oglądają blisko 13 mln materiałów wideo na YouTube. Tenże wynik oznacza pierwsze miejsce w rankingu serwisów wideo w Polsce. Wszystkie pozostałe są daleko w tyle za YouTube. Jednakowo jest w wypadku serwisów VOD, gdzie odsetki mówią same za się. strona główna YouTube posiada sporzej widzów aniżeli najlepszy serial w świetnym czasie antenowym.

Wejdź do naszego tekstu i czytaj informacje na ten bardzo interesujący temat. Dodatkowe detale omówiliśmy dla Ciebie z wielką radością.

9,42 mln internautów co miesiąc wchodzi na stronę główną serwisu, co zapewnia mu pierwsze miejsce wśród innych witryn informacyjnych. YouTube jest też drugą wyszukiwarką w Polsce, zaraz po olbrzymie

Stal i granit – potężne materiały w domowej kuchni

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Youtube w Polsce dziś to już nie tylko śmieszne filmy odtwarzane przez nastolatków. Są to również fachowe kanały tematyczne, firmowe, klasyka naszego kina albo fachowe filmy edukacyjne. Najogromniejszą grupą docelową będą jednostki w wieku 25-34 lata a także 35-44. Aż milionów ludzi na YouTube jest to grupa w wieku 25-44 lat. Innym znanym serwisem internetowym jest Snap Polska. Snapchat szturmem zyskuje rynek mediów społecznościowych stając się rywalem dla Facebooka i Instagrama.

Szczególna aplikacja zaistniała w 2011 roku, natomiast w maju 2014 użytkownicy przesyłali 700 milionów Snapów na dzień. Od początku Snapchat notuje niesamowity przyrost popularności. Współcześnie korzysta z niego powyżej 100 milionów czynnych użytkowników, którzy generują 7 miliardów wyświetleń dziennie.
Najmodniejsze serwisy internetowe
Tagi: