Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe ciuchy, które świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, więc lepiej zrezygnować z czarnych, białych i szarych zachowawczych barw – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie zdawać by się mogło na pierwszy rzut oka, niepasujących odcieni.

moda

Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Są osoby, które twierdzą, że dress code w korporacji nie pozwala na żadne barwne strojenie się, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Możemy też wybrać kolorową chabrową sukienkę przed kolano. Wiele kolorów sprawdzi się się nawet w czasie służbowych spotkań musimy jedynie pamiętać o tym, by fason naszego stroju był klasyczny. Niektórym osobom wydaje się, że kolorowe rzeczy są niestosowne.

Jeśli patrzy się na wakacyjne ubrania to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule spinki do koszuli lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda

Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Już za chwilę zacznie się wakacyjny sezon. Dlatego też w sklepach na wystawach daje się zauważyć różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że lato rządzi się innymi prawami niż pozostałe pory roku. Latem można pobawić się kolorami i fasonami naszych ciuchów. Możemy pozwolić sobie na krótsze spódniczki i bardziej wydekoltowane bluzki. Panowie już nie są skazani na eleganckie buty i mogą ubrać jakieś lżejsze obuwie.

Ten tekst, który w tym momencie studiujesz posiada ciekawe informacje, lecz jeżeli chcesz zdobyć zbliżone wiadomości na podnoszony temat, to sięgnij po źródło (http://suknie-slubne.warszawa.pl/salon-sukien-slubnych/).

Mogą też zrezygnować z krawatów i rozpiąć guzik pod szyją. Wakacyjny luz pozwala na miła odmianę dla ciała i oka, ale na pewno nie pozwala na niechlujność.

Przemyślany dodatek będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli w pracy mimo letnich upałów musimy być w służbowym mundurku. Warto jest coś zmienić w swojej garderobie, bo wakacje uciekają bardzo szybko i za chwilę okaże się, że już nie wypada nosić różowej bluzki z odkrytymi plecami. Wakacyjne stylizacje dają możliwość wskoczenia w ciuchy, których za nic nie ubralibyśmy jesienią czy nawet wiosną. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.

Jakie kolory są nadal na czasie
Tagi: