Szkło wyświetlacza jest twarde i odporne na czynniki zewnętrzne. Niestety, nie jest ono niezniszczalne. Przy upadku z większej wysokości może się stłuc lub strasznie zarysować. Czy folia zdoła uratować go przed tego rodzaju wypadkiem?

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób stwierdza, iż folia na telefon szpeci jego wygląd, pogarsza obsługiwanie panelu dotykowego, a niefachowo przylepiona dodatkowo pomniejsza widoczność na ekranie a nawet zniszczyć wyświetlacz. Wyświetlacz komórki zaciera się od najmniejszych czynników, przykładowo wkładanie go do torebki czy kieszeni. Czasem nawet nie mniemamy, iż jakaś czynność może być przyczyną rysowania powierzchni.

Z pewnością interesują Cię inne wiadomości (https://www.saleweselne.com/pszczyna-1/). Z przyjemnością namawiamy Cię do naszego nowego wpisu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Musisz tylko wejść w link.

Przez popularność folii ochronnych producenci poprawili technikę mocowania ich do ekranu, już nie stosuje się kleju akrylowego a silikonowy. Nie wpływa on w żadnym razie na powierzchnię. Niekiedy folie z jego dodatkiem reklamowane są jako „bezklejowe”.

Kliknij ten link i sprawdź tu galeriaoswietlenia.pl podobne informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

Spoiwo jednak jest, ale ogromnie bezpieczne i nieszkodliwe. Nie wywołuje uszkodzeń matrycy. Jeżeli chodzi o dalsze udogodnienia dla użytkownika, można wybierać w powierzchniach. Folia na telefon bywa świetlista a także matowa. Niektórzy ogłaszają, iż ta pierwsza w najmniejszy sposób „szpeci” telefon, ta druga z większym natężeniem. Jednak gołym okiem tego .

nokia

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Nie oddziałuje to w żadnym stopniu na stylistykę komórki. Najdroższe jak w dalszym ciągu są folie sporządzone ze szkła pancernego, które w najpełniejszym stopniu zabezpieczają nasz sprzęt. Wartość takiego gadżetu to mniej więcej 50 złotych, jest droższa od zwykłej folii, bowiem cena tamtej oscyluje w granicach 20 złotych.

Wytwór jakim jest folia na telefon nie jest dużym wydatkiem (etui do Huawei P8 Lite). Wystarczy przyjrzeć się aparatom z naklejoną osłoną i da się na pierwszy rzut oka zaobserwować, iż nie jest to widzialne. Nie szpeci do tego sprzętu, zapewniając mu przy tym asekurację przed zarysowaniami jak również możliwym zbiciem ekranu.

Folia profilaktyczna na aparat telefoniczny – z jakiego powodu powinniśmy ją użytkować?
Tagi: