W aktualnych czasach elegancki mężczyzna kojarzy się przede wszystkim z dobrze wykrojoną i właściwie dopasowaną koszulą. Z tego też powodu dobrze jest nabyć tą część ubrania, jeżeli zależy nam na tym, by prezentować się elegancko i szykownie na co dzień. Jak wybrać koszulę, która będzie do nas idealnie pasować?

Męskie białe eleganckie koszule męskie to element garderoby, który świetnie nadaje się do każdej sytuacji – zarówno w pracy, jak i na co dzień dla przykładu . Dlatego też każdy elegancki mężczyzna powinien ją posiadać w swojej garderobie. Niekłamaną korzyścią tego produktu jest to, że możemy ją ubrać do spodni czy marynarek utrzymanych w każdym designie – będzie się ona pięknie prezentować w zestawieniu z garniturowymi spodniami, a także z szortami w luźnym, miejskim stylu. Ten rodzaj koszuli jest aż tak podstawowy, że posiada go w swojej ofercie niemal każdy sklep z koszulami – i to w najróżniejszych fasonach. Z powodzeniem kupimy więc koszulę, w której będziemy się komfortowo czuć. Jeśli jednak stwierdzimy, że męskie białe koszule w żadnym razie nie pasują do naszego stylu, możemy zdecydować się na model w innym kolorze.

Jeżeli analizowana kwestia okazała się dla Ciebie cenna i zamierzasz ją zgłębić także pod innym kątem, sprawdź więcej znajdziesz tu (https://www.pralnia-warszawianka.pl/cennik) – ona też ją omawia.

Dużą popularnością cieszą się też koszul w kolorze czarnym lub błękitnym – odcienie te wyglądają porównywalnie szykownie co biel, posiadają jednakże bardziej nowoczesny charakter.

fotos - dziecko

Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy profesjonalny sklep z koszulami proponuje nam dwa podstawowe fasony koszul – slim i regular ). Kiedyś noszenie koszuli o wyszczuplającym kroju było niegodne prawdziwego mężczyzny. W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn wybiera ten krój, aby uwydatnić atuty swojej sylwetki. Kupując koszulę o fasonie slim musimy posiadać jednakże szczupłą sylwetkę – zaakcentuje ona wszystkie jej niedoskonałości, w tym zbyt duży brzuszek. Panowie o trochę tęższej budowie powinni raczej wybrać koszulę o prostym kroju, która ładnie ułoży się na ciele, nie akcentując problematycznych miejsc i zapewniając optymalny komfort.

Podczas wybierania koszuli warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego jest ona wykonana. Najlepsze są oczywiście produkty wykonane z czystej bawełny, lecz bawełniane modele z domieszką syntetycznego materiału będą nam służyć porównywalnie dobrze.
Elegancka koszula jako wyznacznik męskości – jaką koszulę ubrać, by zawsze prezentować się elegancko?
Tagi: