Ostatnio bardzo popularne są drony. Coraz większa liczba osób wybiera sobie takie zabawki. Choć przez sporo osób nie są one uważane za zabawki, a raczej, jako kolejne urządzenie do pracy. W szczególności dla ludzi zajmujących się fotografią. Jednak, jeżeli jesteśmy profesjonalistami i mamy zamiar robić dronem rzeczywiście dobre zdjęcia to powinniśmy znaleźć lepsze drony niż te reklamowane na prezent komunijny.

DJI Phantom 3 Profesional

Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com

To znaczy takie drony nie są złe, ale na sto procent jakość robionych zdjęć nie będzie dostateczna dla profesjonalistów. W sytuacji, gdy tworzenie zdjęć albo filmów jest naszą pracą, wtedy powinniśmy postawić na DJI Inspire 1 (więcej na stronie Ten rodzaj dronu jest naprawdę niesamowity. Każda z opcji, jakie posiada prowadzą do tego, że posiada się prawdziwą frajdę z korzystania z tego typu sprzętu. Z tego powodu warto zwrócić na niego uwagę. Oczywiście koszt takiego sprzętu to parę tysięcy złotych, ale jeżeli ma nam pomagać w pracy, to ta inwestycja na bank prędzej czy później się zwróci.

Drony model Phantom

Filmowanie i zdjęcia z powietrza

Autor: energylabsbr
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś wiele osób chce mieć coraz to ciekawsze technologiczne nowinki. Dla jednych czymś takim będzie to zwykły kijek do podtrzymywania aparatu, a dla pozostałych ludzi będzie to dron. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebujemy. Wiadomo, że jeśli mowa o dronie, to postawią na niego ludzie, którzy faktycznie w jakikolwiek sposób są związane z czy to tworzeniem zdjęć, jak również robieniem filmów albo jakiś urzędowych dokumentacji. Kupno dronu phantom 3 to duży wydatek, bo zależnie od typu cena waha się od prawie trzech do sześciu tysięcy złotych. Dlatego jeżeli nasze dziecko chciałaby mieć dron, to o wiele lepiej postawić na zupełnie inny typ, który możemy zakupić za około tysiąc złotych. Ale, jeżeli zechcemy kupić dziecku dron, to trzeba pomóc mu w zapoznaniu się z tym jak się tego typu urządzeniem obchodzić, żeby sobie i innym nie wyrządziło krzywdy. A jeżeli jesteśmy zawodowcami, którym potrzebny jest dobry sprzęt to możemy śmiało inwestować w Phantom 3 Professional – sprawdź na bo taki sprzęt na sto procent zaskoczy nas ilością opcji i tym jak fantastyczne rezultaty będziemy mogli później zobaczyć na naszych laptopach, kiedy przyjdzie pora na sprawdzenie, czy warto było w niego inwestować.

Dron DJI – sprawdź
Tagi: