Mnóstwo kolorów i fasonów, co kto lubi, co komu wpadnie w oko. Teraz mężczyźni już nie mogą się czuć pokrzywdzeni, jeśli chodzi o bieliznę. Owszem kiedyś ta dziedzina mody była zapomniana i co trzeci pan miał takie same bokserki, na szczęście wszystko się zmieniło – męskie bokserki to intratny rynek modowy. Największe domy mody, co jakiś czas wypuszczają nowe kolekcje tej części garderoby. Męskie bokserki można kupić w różnych kolorach i z różnymi nadrukami. Zadbano również o to, by panie mogły obdarowywać z okazji każdego wręcz możliwego święta, swoich panów bokserkami pasującymi d danej okazji. Tak, więc jeśli panie chcą kupić coś szybko swoim facetom, to wystarczy wybrać ciekawe bokserki (polecane modele). Taki prezent z zabawnym nadrukiem na pewno rozbawi i obdarowanego i osobę, która daje prezent.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃDawniej piżamy męskie były kojarzone tylko z niezbyt interesującymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe piżamy na długi rękaw i właściwie poza porządnie przyszytymi guzikami niczym się nie wyróżniały, bo piżama męska po pierwsze i właściwie ostatnie miała spełniać swoje zadanie, czyli okrywać ciało podczas spania. Poza tym, niestety, w żaden sposób nie podkreślała męskich atutów. W końcu i za tą część męskiej garderoby zabrali się ludzie ze świata mody. Dziś męskie piżamy są ciekawe i podkreślają to, co powinny zaakcentować. Nie zapominajmy o tym, że nie tylko panie powinny wyglądać w łóżku dobrze, panowie idąc spać też powinni fajnie wyglądać. Są tacy, co stwierdzą, że męska piżama to zbytek. Jednak każdy mężczyzna, który dostał modną piżamę z dobrego materiału wie, że dobrze jest mieć porządną piżamę.

Dlatego jeśli nasz mężczyzna woli spać w bokserkach to naprawdę warto go przekonać do porządnej piżamy (szczegółowe informacje tutaj), w domu nie jest to problemem, jednak jeśli mamy siedzieć przy śniadaniu z teściami, a oni preferują siedzenie przy sobotnim stole w piżamach, to lepiej będzie jeśli nasz luby zakryje swój, nawet najbardziej seksowny, tyłek spodniami od piżamy. Dobrze jest, więc mieć, w szafie jedną męską piżamę jeśli nasz mężczyzna się do niej przekona, to z czasem sam kupi sobie kolejne.

Co skrywają męskie spodnie?