Jakie biznesy franczyzowe są najbardziej dochodowe?

przez | 3 sierpnia 2022
Najnowsze sondaże jednoznacznie wskazują, że gdyby tylko Polacy posiadali takie możliwości finansowe, z całą pewnością wkładaliby w gastronomię (mniejsze oraz większe restauracje ze znaną marką) czy też w myjnie samochodowe.

Nic zadziwiającego – te 2 specjalizacje radzą sobie w naszym państwie najlepiej. Na kolejnych miejscach znalazły się sklepy jak też apteki. Na ich powodzenie oddziałuje bezpośrednio sam fakt, że są siecią, a co się z tym wiąże mają małą konkurencyjność i niezmiernie szybko a także prężnie się rozwijają. Jeżeli więc interesuje cię pizzeria franczyza oraz chcesz uruchomić tego rodzaju firmę, powinieneś zainteresować się tym jak najszybciej – im mniejsze nasycenie na rynku, tym większe zyski zaraz po uruchomieniu działalności. W co zatem zainwestować?
organizacja

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Biznes Automobilowy. Franczyzodawcy w owej specjalności podkreślają, że jest to biznes, jaki zwróci się najprędzej. Zakładając lokatę na poziomie 500 – 600 tys. złotych, zainwestowany kapITał można odzyskać już w przeciągu trzech lat! Jak to realne? Co miesiąc jedno stanowisko myjni zapewnia obroty w wysokości około 10 tys. złotych. Przykładów więc sieci tego rodzaju nie musisz szukać daleko. Wystarczy rozejrzeć się wokół.

Czy chciałbyś poznać omawiany temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to zdobądź użyteczne szczegóły (https://dominikkania.pl/), które opublikowane zostały na tej stronie.

Podobnie jest z następnym najpopularniejszym biznesem – gastronomią. Chociaż generuje ona jeszcze ogromniejsze koszty na początku a także stawia o wiele wyższe wymagania aniżeli branża automobilowa, zlokalizowana w dobrym punkcie przyniesie jeszcze większy obrót. Starczy spojrzeć na przykład na knajpy podające jedzenie na wagę, jakich jest współcześnie od groma, a ciągle wszystkie cieszą się powodzeniem. Rzecz ma się jednakowo z franczyzą sieci marketów spożywczych albo supermarketów.

Zakontraktowani dostarczyciele, wskazówki w prowadzeniu i wsparcie franczyzodawcy – całość sprawia, że jedynie radością jest franczyza Katowice to miasto w którym o tenże biznes nietrudno.