Dress code eleganckiej dziewczyny – co zakładać do biura żeby nie naruszać powagi swego miejsca pracy?

przez | 23 października 2021
Szczęśliwe na pewno są dziewczyny, które pracują w różnego typu miejscach, gdzie nie obowiązuje właściwie żaden dress code i mogą na co dzień przychodzić do pracy w kompletnie dowolnych ciuchach.

Sporo z nas jednak pracuje w biurze lub przy obsłudze klienta, a wtedy zazwyczaj trzeba się ubierać trochę bardziej elegancko. Co więc wybierać do biura żeby wyglądać naprawdę dobrze?
firmy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa długość sukienki
Długość sukienek czy spódnic z pewnością zwykle jest najbardziej kontrowersyjną rzeczą jeżeli chodzi o kobiecy ubiór. Wprawdzie niemal każda z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, iż miniówka bez wątpienia nie jest odpowiednim ubiorem do biura, jednakże spódnica w kolano zazwyczaj budzi już wątpliwości.

Zaabsorbował Cię opisywany w tym miejscu problem? Jeśli tak, to ponadto wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz tutaj (https://13tattoo.pl/).

Sporo z nas ma piękne nogi i uwielbia je eksponować, jednakże po pierwsze miniówka z pewnością odpada, po drugie natomiast – zobacz na początek, czy inne kobiety w biurze noszą spódniczki odsłaniające kolana czy raczej dłuższe – najlepszym wyjściem zwyczajnie będzie się do tego dopasować, gdyż każde biuro ma w tej sprawie inne przyzwyczajenia.

Paznokcie oraz makijaż
miniówka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest również z paznokciami i makijażem – oczywiście nie należy z nimi przesadzać. W większości przypadków nie będzie jednakże dużego problemu z paznokciami pomalowanymi na przykład na bordowo. Raczej powinnaś wystrzegać się bardzo jaskrawych kolorów, jednakże z drugiej strony nie warto się umartwiać.

Podobnie z makijażem – obecnie maluje się praktycznie każda dziewczyna, zatem zdecydowanie nie powinien nikomu przeszkadzać.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Masz ochotę pozostawić swoje komentarze o nas (https://bootky.pl/buty-demonia)? Będzie to dla nas bardzo radosne doświadczenie.

Musisz jednak zostawić makijaże w typie smokey eye na popołudniowe wyjścia ze znajomymi czy na randkę z ukochanym.