Zakupy z osobistym stylistą. Co to jest i ile kosztuje?

przez | 29 listopada 2022
Nie wszyscy wiedzą, iż w Poznaniu można zrobić zakupy z osobistym stylistą. Taka usługa staje się dostępna dla coraz większej liczby ludzi – kreatorzy wizerunku dostosowują się do wymogów oraz zasobności portfela klienta.

odzież - kadr

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Personal shopping, innymi słowy zakupy z osobistym stylistą, do tej pory kojarzyły się z niedostępnością – dużo osób uważało, iż taka usługa zarezerwowana jest głównie dla celebrytów i ludzi bogatych. Aktualnie myślenie na ten temat się zmienia – sprawunki z osobistym stylistą stają się łatwiej dostępne. Zakupy ze stylistą to wspólne zakupy z osobą, jaka umie obiektywnie i zawodowo doradzić, którą konfekcję zakupić, aby prezentować się znakomicie zależnie od sytuacji, specyfiki sylwetki, typu kolorystycznego, a Zarazem, co ogromnie ważne, aby czuć się dobrze i pozostać sobą. W tym właśnie pomoże ci stylistka Poznań to miasto w którym bez problemu odnajdziesz taką osobę. Na zakupy z personalną stylistką może się umówić właściwie każda osoba, bez względu na wiek a także płeć. A kiedy warto korzystać z takiej usługi? To usługa skierowana do kobiet oraz panów, którzy nie radzą sobie dobrze w kreowaniu swojego wizerunku. Często także taka potrzeba pojawia się, gdy na przykład zmieniamy pracę lub awansujemy.
stringi

Autor: http://sxc.hu/
Źródło: http://sxc.hu/
Wtenczas przydać się mogą tak zwane szkolenia dress code. Sprawunki poprzedza spotkanie z klientem, poznaniem go, jego preferencji, smaku, potrzeb, specyfiki sylwetki etc.

Cena spotkania poprzedzającego zakupy ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb danej osoby. Następnie, po uzyskaniu niezbędnych danych, odwiedzamy markety a także wyszukujmy odzież odpowiadającą potrzebom klienta.