Sposoby na zagospodarowanie miejsc w halach

przez | 9 lipca 2021
W wielu firmach oraz magazynach nader ważna bywa kwestia spożytkowania miejsca, którego bardzo często nie ma w wielu halach towarowych. Z tego też powodu wiele grup i przedsiębiorstw stawia na innowacyjne metody, pomagające w znalezieniu jak największej ilości miejsca wolnego.
Jednym z podobnych udogodnień są antresole magazynowe – stworzone z cienkościennych, ocynkowanych blach, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i równocześnie gwarantują najwyższą jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com
wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to bardzo trwała kondygnacja pozwalająca wykorzystać w halach i magazynach jak największej ilości miejsca. Są produkowane zgodnie z wszelakimi normami polskimi oraz europejskimi – posiadają m.in. podłogę, schody, barierki i słupy, dzięki którym konstrukcja gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Antresole magazynowe (magazynowe antresole) można także w właściwy sposób rozbudować. Sporym ułatwieniem są również przenośniki nożycowe, służące przede wszystkim do przetransportowania ładunków o znacznych gabarytach. W razie potrzeby można też zmienić ich długości. Przenośniki z reguły są wyposażone też w uchwyty dodatkowe, przytrzymujące towar. Dzięki nim, można bez większych problemów zarówno załadować, jak i rozładować towar, a także lepiej zagospodarować przestrzeń w trakcie przewozu.
koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie też sprawdzą się znane wygrodzenia siatkowe, (siatkowe wygrodzenie) za pomocą których w magazynach oraz halach można odgrodzić niektóre obszary od siebie, jak również i skutecznie zorganizować pracę w firmach.

Ich główną rolą jest przede wszystkim zabezpieczenie regałów i odgrodzenia strefy niebezpiecznej. Wygrodzenia siatkowe wspaniale chronią też teren przed osobami nieuprawnionymi do przebywania na danym terenie.