W sprzedaży pojawiła się niedawno nowa kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

przez | 5 września 2021
Jeśli lubimy silne emocje, to z pewnością pokochamy też sport ekstremalny. A jeżeli do tego pragniemy podzielić się naszymi przeżyciami z przyjaciółmi albo z całym światem, to warto nabyć kamerkę sportową i rejestrować własne przygody.
Od paru latu kamery sportowe są wyjątkowo powszechne.

Korzysta z nich mnóstwo ludzi, którzy kochają takie dyscypliny jak base jumping czy jazda na nartach. Zainstalowanie takiej kamerki na kasku to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują się podzielić z innymi swoimi przeżyciami. Wystarczy zajrzeć do Internetu i obejrzeć kilka ekscytujących filmów, na których można zobaczyć przykładowo człowieka przelatującego między groźnymi skałami. Kamery sportowe pozwalają nam na zobaczenie tego, co on oglądał w trakcie lotu.

dom wielorodzinny

Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
Niesłychanie interesującym produktem, na który przez wiele miesięcy czekali fani rejestrowania filmików sportowych jest kamerka GoPro Hero 5 Black. Po wielu opóźnieniach trafiła ona wreszcie do sklepów i podbiła serca ludzi. Ma ona bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak ekran dotykowy, wodoodporność oraz sterowanie głosem. Naturalnie kamerka GoPro Hero 5 (odnośnik) Black nagrywa obraz w rozdzielczości 4k, co zapewni niesamowite przeżycia widzom. Cena owego artykułu jest dość duża, jednakże jego możliwości są praktycznie nieograniczone.

Jeśli zatem jesteśmy pasjonatami ekstremalnych doznań i pragniemy zacząć nagrywać swoje dokonania, to warto zakupić solidną kamerę, by inni mogli naprawdę poczuć to co my.