Zaprojektuj rower marzeń reprezentujący twój styl, osobowość, zapotrzebowanie oraz emocje

przez | 17 września 2021
Indywidualny styl to coś czego nie da się nabyć, trend się modyfikuje, lecz gust jest oryginalny, wieczny oraz może jedynie subtelnie ewoluować, jednak nie zmieniać się radykalnie. Gust to, coś co nas określa oraz mówi o tym, kim jesteśmy.

rowery

Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Wyrażanie siebie świetnie oddaje się przez to, jak się ubieramy, jakich akcesoriów używamy, jak modelujemy włosy, malujemy, jakie posiadamy spojrzenie na świat, co robimy każdego dnia, ale także czym jeździmy. O ile w przypadku samochodów oklejanie samochodów wrocław cennik kupujemy to, co oferuje przemysł motoryzacyjny, to w innym przypadku mamy znaczną szansę na innowacyjność. Zaprojektuj rower to system, w jakim możesz wykreować niepowtarzalny model odbijający charakter, osobowość, a nawet hobby. Z części roweru możesz złożyć według własnej wizji rower marzeń. Jeśli natomiast chcesz jedynie zmodyfikować już istniejący rower, to także jest taka możliwość, zobacz też . Jedno jest pewne opcja tworzenia jest nieograniczona oraz uzależniona od prywatnego gustu.

Zaprojektuj rower to system, akcesorium pozwalające na stworzenie roweru ze snów bez wychodzenia z domu, trafiając na stronę klika się w odpowiednie elementy i zamienia kolejne elementy. Co ciekawe oczekiwanie na taki rower jest krótkie, a sam produkt realnie wygląda identycznie jak na wizualizacji. Za pomocą kreatora można także stworzyć ostre koło, czyli rower, w którym podczas jazdy trzeba cały czas pedałować, nie ma wolnego biegu. Pedały używa się zarazem do jazdy naprzód, jak i do tyłu oraz do hamowania. W przypadku tego typu istnieje zasada – poruszanie pedałami porusza kołem i odwrotnie. Ostre koło (alufelgi 18) pozwala na dynamiczne przyśpieszenie i utrzymanie wysokiej prędkości – link. Sam układ jest wymagający dla rowerzysty, ponieważ nie pozwala mu odpocząć, natomiast zezwala na imponujące ewolucje. Ostre koło nie posiada przerzutek.

Podsumowując, jeśli cenisz swój styl, lubisz ekstremalne sytuacje to ostre koło i projektowanie prywatnego roweru są dla ciebie idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*