Poczytaj po co komu style coaching?

przez | 25 lipca 2022
Niejedna kobieta marzy o tym, żeby wyglądać ładnie oraz szykownie. A żeby taki efekt osiągnąć, wcale nie powinniśmy szukać najmodniejszych ubrań! Całkiem odwrotnie – czasami to, co najmodniejsze, okaże się zupełnie niepasujące do danej figury czy typu urody. Dlatego nie musimy ślepo podążać za modą, zalecane jest wybrać stroje właściwie dopasowane do naszej figury oraz osobowości.

modna kobieta

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com
Choćby nie wiadomo jak modne były na przykład jeansowe spodnie, to zdecydowanie powinny ich unikać panie o dość szerokich biodrach i również nogach. Osoby niskie mogą sobie dodać kilka centymetrów butami na obcasie, lecz w takiej sytuacji należy w tym wypadku mieć na uwadze, żeby koturn nie był za wysoki, bo zamiast wyglądać ponętnie oraz szykownie, będą wyglądały po prostu komicznie oraz niezgrabnie. Aczkolwiek kobiety dość wysokie również nie będą wyglądały dobrze w obuwiu na bardzo wysokich obcasach – muszą nie zapominać, ażeby nie wyglądać jakby chodziły „na szczudłach”.

Tego typu porad a także kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę, wybierając ciuchy dla nas, jest całkiem dużo. Aby wyglądać po prostu ładnie, najlepiej jest czytać troszkę odnośnie do tego, w jaki sposób dobierać dla siebie stroje, zobaczyć przykładowe prezentacje itp. Można też skorzystać ze wskazówek fachowców, czyli osób, które zawodowo zajmują się stylizacją a także doradztwem w tym zakresie. Style coaching to zjawisko stosunkowo młode, ale obecnie zdobywające coraz większą popularność.

Jeżeli masz ochotę wyszukać materiały na ten temat, to przejdź tutaj Polerowanie stali nierdzewnej i zobacz pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Usługi osób zajmujących się style coachingiem znajdziemy w coraz większej ilości polskich miast, a już szczególnie w tych dużych, jak np. we Wrocławiu czy Warszawie.

moda na lato

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego powinniśmy wybrać się do stylisty? To oczywiste. Przede wszystkim osobista stylistka to osoba, jaka naprawdę zna się na tym, co robi. Już od razu po przyjrzeniu się nam będzie miała pewność, jaki rodzaj ubrań do nas pasuje i w jakich kolorach będzie nam dobrze. Z profesjonalną stylistką można także wybrać się na zakupy. Na takim wspólnym shoppingu będziemy mogły zakupić ciuchy, buty oraz dodatki idealnie dopasowane do nas – naszej postury, urody oraz osobowości. Jak można zauważyć, ubrać się idealnie względem naszej urody i sylwetki nie jest prosto. Jeśli mamy wątpliwości, czy będziemy potrafiły zrobić to sami, to powinnyśmy pomyśleć o skorzystaniu z usługi osobistej stylistki – nawet niedługie spotkania z taką osobą mogą nam dość dużo dać i dobrze wpłynąć na nasz przyszły wygląd a także prezencję.