Wizytówki – co trzeba o nich wiedzieć? Zadbaj o wizerunek swojej firmy

przez | 3 września 2021
Historia wizytówek sięga III wieku. Ich ojczyzną są najprawdopodobniej Chiny. Na terenie kontynentu europejskiego pierwsze wizytówki zaczęły być używane we Francji w XVII wieku. Powszechnie zaczęły być stosowane dwa stulecia później. Obecnie naprawdę duża grupa osób nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić, jak można obejść się bez tego małych rozmiarów kartonika.

Wizytówki mogą być naprawdę różne. Był okres, kiedy wyjątkowo modne były wizytówki , które były bogato ozdobione. Dzisiaj tego typu wizytówki nie są już raczej używane – poznaj ofertę firmy Netprint. Obecnie kupowane są przede wszystkim wizytówki mające naprawdę prosty wygląd. W dobie Internetu spora grupa osób decyduje się na tworzenie swoich wizytówek. Daje taką możliwość kreator wizytówek online.

Cieszący się coraz większym zainteresowaniem kreator wizytówek online to możliwość zaprojektowania własnej wizytówki w zaskakująco prosty i szybki sposób. Wiele tych aplikacji jest bezpłatnych. Projektowanie wizytówek staje się niezwykle proste, z wykonaniem własnego biletu wizytowego uporają się nawet osoby, które rzadko korzystają z tego typu aplikacji. Projektowanie wizytówek pozwala na wykonanie prostych, ale również niezwykle ozdobnych wizytówek dla firm oraz osób prywatnych.

wizytówki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com

Nie wystarczy tylko zaprojektować i wydrukować wizytówkę, powinno się także wiedzieć, jak się nią posługiwać. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że rytuał wymiany wizytówek podlega zasadom savoir-vivre. Zgodnie z nimi otrzymując od kogoś wizytówkę, musimy tej osobie odwdzięczyć się swoją – .

Czy zaciekawiła Cię autorska strona internetowa (https://libeli.pl/etykiety-do-drukarek-inkjet-memjet/)? Szalenie mi miło. Wspaniale będzie, jeżeli znajdziesz jeszcze sekundę, by wystawić swoją recenzję.

Z treścią , która znajduje się na wręczonej nam wizytówce zapoznajemy się przy osobie, która nam ją podarowała. Wizytówek służbowych raczej nie powinno się przekazywać na spotkaniach , które mają charakter prywatny.

Wizytówki prywatne mogą mieć różne kształty, te wykorzystywane służbowo muszą być proste, mogą być ozdobione jedynie firmowym logo.

Nie ociągaj się! Jeśli zajmuje Cię istotna treść, to koniecznie powinieneś kliknąć w ten link. Tam znajdziesz sporo precyzyjnych wątków z nią połączonych.

Wizytówki można wręczać albo na początku spotkania, albo wtedy, kiedy dobiega ono końca. Zależy to od charakteru spotkania. Jeżeli spotkanie jest prywatne, to wizytówkę dajemy na jego końcu. Wizytówki mogą być przechowywane w specjalnym wizytowniku lub w przegródce portfela. Dzisiaj zwyczaj wymienia wizytówek to obyczaj stosowany niemal na co dzień. Warto więc poznać najistotniejsze zasady ich wymiany. Dzięki temu nie popełni się żadnej wpadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*