Wybierasz się na wyjątkową eskapadę sportową? Utrwal wszystko z nieba przy zastosowaniu profesjonalnej kamery dronowej

przez | 3 września 2021
Uprawianie ekstremalnych dziedzin sportu wiąże się z ogromnymi emocjami oraz jest dla uczestników bardzo silnym przeżyciem. Nierzadko decydują się oni nagrywać swoje poczynania, aby w późniejszym czasie obejrzeć je na spokojnie oraz przemyśleć kolejne posunięcia. Przy takim nagrywaniu idealnie spisuje się kamera sportowa.

Wybierz najlepszą kamerę sportową

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeśli planuje się uwieczniać na filmikach swoje ekscesy sportowe, należy zainwestować w dobrą kamerę. Podczas filmowania wydarzeń sportowych i innych czynności, w których człowiek cały czas znajduje się w ruchu, idealnie odnajdują się specjalne kamery sportowe. Technologia zastosowana w takich kamerach pozwala na wygodną stabilizację obrazu także w warunkach typowo ekstremalnych. Kamera sportowa często jest wyposażona w odpowiednie zaczepy, dzięki czemu można ją instalować na kierownicy roweru czy motoru, na dachu wozu albo na desce surfingowej. Stwarza to zupełnie nową oraz wyjątkową perspektywę utrwalanego obrazu. Przeczytaj informacje .

Sprawdzi się również dron

Przy filmowaniu ekstremalnych wydarzeń lub falownik growatt 6kw trudno dostępnych zakątków najlepiej sprawdzą się kamery w typie dron, czyli kamery latające. Tego typu sprzęt pozwala nagrywać profesjonalne filmiki z powietrza, uwieczniając wydarzenia sportowe i kulturalne, jak także eksplorując nieznane oraz trudno dostępne zakątki.

Zaciekawił Cię ten tekst? To bardzo dobrze, ponieważ także ta pełna notka (https://pkrajewski.pl/przemysl/) zafascynuje Cię całkowicie, więc sprawdź to!

Oczywiście kamera tego typu musi odznaczać się wysoką klasą, pośród amatorów dronów powodzeniem cieszy się choćby 3DR SOLO, który pozwala nagrywać filmy 4K i robić zdjęcia o wybitnej głębi obrazu. Jednocześnie model ten odznacza się wyjątkową szybkością i zwinnością, co zawdzięcza starannie zaprojektowanemu kontrolerowi i bezszczotkowym silnikom.

Zaufaj profesjonalnemu wyposażeniu

Przy zakupie kamery sportowej należy zdecydować się na dobry sprzęt, pochodzący od znanych producentów. Naturalnie taki zakup łączy się z większym wydatkiem, jednakże otrzymuje się gwarancję, że nagrywany filmik będzie naprawdę doskonałej jakości, a sama kamera nie zawiedzie nas w najmniej spodziewanym momencie. Dobrej klasy kamery sportowe oraz drony można zakupić w profesjonalnych sklepach, przykładowo: .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*