Transfer wodny – innowacyjna metoda nadruku

przez | 15 grudnia 2021
Generalnie ujmując hydrografika jest to transfer deseniu na tworzywo. Część z naniesionym deseniem jest zamoczony w specjalnym roztworze i utrwalany, później powinien zostać przykryty warstewką lakieru. Transfer wodny to technika wodnego nadruku na elementy o regularnych lecz również na części o kształtach nieregularnych.

Jest on całkowicie nowatorską metodą, przynosząca opcje zdobienia elementów wzorami wedle indywidualnej potrzeby klienta.

Zaintrygowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Więc naciśnij to i przeglądaj bez ograniczeń następne fachowe wpisy.

Metoda ta nie ma nic wspólnego z ogromnie kosztową aerografią. Fragmenty upiększane technologią hydrografiki są znakomitej jakości, a ich wytrzymałość jest na poziomie trwałości powłok lakierniczych na autach, przez co ozdobione powierzchnie są łatwe w utrzymaniu oraz trwałe na znaczną temperaturę.

Technologia hydrografiki umożliwia naniesienie druku na tworzywo syntetyczne, powierzchnie metalowe, szkło bądź drewno. Dzięki tejże technologii możemy przenieść wzór tak na fragmenty płaskie jak też fragmenty o nietypowych kształtach.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaintrygował Cię ten watek, to przejdź w link. Tam oczekuje na Ciebie ciekawa kwestia (https://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php). Sądzimy, że w ten sposób będziemy w stanie rozwiać wszystkie Twoje niepewności.

tonery do użycia

Autor: unicron1bot
Źródło: http://www.flickr.com

Naniesiony na powierzchnię rysunek wodny jest kryty lakierem, dzięki czemu warstwa jest nadzwyczaj trwała na zmieniające się warunki pogodowe jak też zarysowania. Technologia hydrografiki ma niezwykle szerokie wykorzystanie w dekorowaniu elementów motoryzacyjnych. Rewelacyjnie sprawdza się także na przedmiotach powszedniego użytku, począwszy od telefonów, przez komputery, aż po ozdabianie mebli. Każdy przedmiot dzięki tej technice może zyskać całkiem nowy wygląd. Nawet zwyczajny pilot do satelity przekształci się w niepowtarzalny, bardzo efektowny czynnik upiększający wnętrze. Właśnie z tej przyczyny hydrografika prędko zyskuje popularność. Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest jedynie fantazją, i bez wątpienia będzie to technologia przyszłości. Po więcej przejdź na: .

Jednakże sam proces nie jest zwyczajnym zanurzaniem elementu w wodzie, nastręcza bowiem fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Kursy z hydrografiki (www) często obejmują: przygotowanie elementu pod hydrografikę (wybór właściwych rodzajów farbek oraz lakierów, metoda malowania), właściwy przebieg nakładania hydrografiki (dobór filmu), wybór osprzętu (zapoznanie się z budową wanny do hydrografiki, wsparcie w doborze dostawcy filmów).