Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

przez | 17 września 2022
pierwsza komunia

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Komunia Święta to bardzo doniosła ceremonia w życiu wszystkich latorośli.

Można ją porównać do uroczystościślubnej. Dziewczynki mają na sobie białe sukienki, chłopcy dumnie prezentują się w garniturach. O tej chwili wasze latorośle marzą od dawna. Małe kobietkipo to trzymają długie włosy, żeby z tej okazji pięknie je ułożyć. Ubranie jest bardzo ważnym elementem ,jednak nie wpadajmy w paranoję.

Większe niebezpieczeństwo, że przesadzimy ze stylizacją, niosą ze sobą córki. Chłopczyka ubieramy w smoking i sprawa załatwiona. Natomiast przy dziewczynce ponosi nas fantazja. Często mamy pragną uczynić ze swoich córek małe królewny.

Intrygują Cię opisane przez nas treści? Szalenie nas to cieszy. Prosimy więc na kolejny kolejny link (www.naturalhotel.pl/), który umieściliśmy pod poniższym linkiem.

Zwłaszcza, że rynek, który wyczuł takie zachcianki, daje dużo pokus. Suknie komunijne dziś często jest miniaturą sukienki ślubnej. Rozkloszowana, na kole, z bufiastymi rękawami. Do tego mnóstwo wstążek, kokardek i innych ozdób. Sukienki do komunii powinna być niewyzywająca. To również tyczy się pozostałych elementów. Nie kupujmy córkom pantofelków na obcasach , ponieważ są na to jeszcze za malutkie. Również fryzurka musi być właściwa.

komuunia

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

I Komunia Święta to nie miejsce na wymyślne uczesanie. Świetnym rozwiązaniem jest alba. Dzieci mają na sobie jednakowe alby, dzięki czemu żadne się nie odróżnia i nie ma powodów do niesnasek, lub zazdrości. Takie szaty są skromne, ale równocześnie wspaniale wyrażają charakter uroczystości. Jeśli strój znajduje się już w szafie, trzeba pomyśleć o całej oprawie. Często komunie są organizowane w hotelach albo specjalnych lokalach. Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to idealne rozwiązanie dla ciągle zapracowanych rodziców. Jest to wielka pomoc przede wszystkim dla kobiet, na które zrzuca się misję przyrządzenia uroczystego obiadu. A jeżeli zajmują się tym specjaliści, mamy pewność, że wszystkim będzie smakowało, a my mamy czas dla siebie. Oczywiście, nic nie zastąpi domowej atmosfery, ale jest to z pewnością propozycja godna uwagi. Często liczba gości jest długa, dlatego pomoc kelnerów jest nieoceniona. W całym tym zamieszaniu warto pamiętać również o istocie tej uroczystości.