Wybieranie damskiej bielizny – na jakie kwestie należy przede wszystkim zwrócić uwagę, by mieć pewność, że bielizna będzie wysokiej jakości?

przez | 23 lutego 2022
Każda kobieta oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, jak spore znaczenie dla jej wyglądu ma stosownie dopasowana bielizna, która jest w stanie nie tylko podtrzymać biust, ale również go powiększyć, czy zakryć wszelkie niedoskonałości, jak na przykład większy brzuch.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwości jest współcześnie faktycznie dosyć wiele i wystarczy odpowiednio dopasować idealną dla siebie propozycję. Jakimi kryteriami należy się kierować podczas wybierania bielizny?

Przede wszystkim, należy pamiętać, że jej jakość powinna być możliwie jak najwyższa, jako że wyłącznie wówczas bielizna będzie spełniała swoją funkcję. Ponadto, jakość ma spory wpływ na komfort noszenia poszczególnych elementów bielizny. Oczywiście, tania bielizna może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak cena raczej nie powinna być kwestią najważniejszą. Najpierw należy oceniać jakość, dopiero potem zastanawiać się nad kosztami zakupu. Tym bardziej, że obecnie każdy sklep z bielizną online oferuje jej bogaty asortyment w faktycznie niezwykle konkurencyjnych cenach.

zobacz to

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej kobiety największe znaczenie ma rzecz jasna odpowiednio dopasowany biustonosz.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to znajdziesz je na pewno pod tym odnośnikiem, gdzie są one bardzo dokładnie opisane.

Oczywiście, warto pójść do brafitterki, czyli specjalistki trudniącej się wybieraniem najlepszego rozmiaru biustonosza. Taka wizyta może się okazać tym bardziej przydatna, że dziś faktycznie wiele kobiet nosi zły rozmiar, co nie tylko ma wpływ na komfort, ale także na wygląd piersi. Dodatkowo, należy pamiętać, że rodzaj biustonosza powinien być uzależniony także od indywidualnych oczekiwań kobiety – panie z dużym biustem powinny inwestować w biustonosze z fiszbinami, jakie będą mogły podtrzymać piersi oraz zagwarantować im stabilność, kobiety, które mają mniejsze piersi, powinny natomiast decydować się na noszenie biustonoszy push-up, jakie unoszą i optycznie powiększają biust (więcej w kategorii: tutaj więcej ładnej bielizny dla Pań). Możliwości jest obecnie faktycznie dość dużo.

Oczywiście, bieliznę dobrze jest wpierw przymierzyć, jednak jeśli jest się pewnym własnego rozmiaru, na pewno nie będzie trudności nawet z zakupami internetowymi. Poza biustonoszem, warto też odpowiednio dobrać majtki. Oferowane są klasyczne figi (opinie o produktach Amazing Girl tutaj), komfortowe bokserki lub seksowne stringi, przy czym ten ostatni rodzaj bielizny jest znakomity zwłaszcza w sytuacji, kiedy zakłada się bardzo obcisłe ubrania (przykładowo przylegającą do ciała sukienkę).