Grubsze kobiety i wyborowa bielizna

przez | 4 października 2022
Stosownie dopasowana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy pojawia się upalna aura i zdejmujemy z siebie tony ubrań. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, szczególnie spod przewiewnych bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy szczupłe i mamy smukłą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazywały swoje ciało, problem pojawia się jednak wtedy, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.

Grubszym osobom trudniej znaleźć doskonale pasującą bieliznę, jednakże na rynku reklamuje się wielu producentów, którzy bez problemu wykonują staniki czy bikini w rozmiarze znacznie większym niż B czy D. Jednym z nich jest chociażby firma Gorsenia, która

Modelka w gorsecie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

robi biustonosze czy gorsety dla grubszych kobiet nawet z rozmiarem L.

Pulchne kobiety powinny sporą uwagę przywiązywać do wybieranej bielizny, tak aby za jej pomocą zlikwidować wszelkie niedoskonałości. stąd też popularny push up (przykładowo: stanik rodzaju push up) dla takiej osoby to nie jest najlepsze rozwiązanie, z kolei doskonałym wyborem będzie bielizna modelująca sylwetkę.

Czy masz ochotę może poddać tę kwestię dalszej analizie? Jeżeli tak, to zweryfikuj serwis (https://noor.pl/), który omawia zbliżone zagadnienia.

Taka bielizna, najczęściej bezszwowa, potrafi odpowiednio ukryć niedoskonałości, a równocześnie bardzo ładnie wyglądać. Jest

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo niezwykle wygodna, jako że – jeśli oczywiście jest właściwie dobrana – nigdzie nie uwiera, nie odstaje, więc kobieta czuje się w niej tak samo wygodnie, jak i kobieco.

Pulchniejsze kobiety mają bardzo często kłopot z dużymi, opadającymi piersiami. W takiej sytuacji nieodzowny jest wręcz idealnie skrojony stanik, który należycie podtrzyma biust i ładnie go wymodeluje.

Można kupić na przykład biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (stanik gorsenia) – byle pamiętać, że liczy się nie tylko wielkość miseczki, ale także obwód pod biustem. Wbrew powszechnej opinii bowiem to nie ramiączka stanika służą do podtrzymywania piersi na odpowiednim poziomie, ale dobrze dobrany rozmiar biustonosza pod piersiami. Bardzo korzystnym rozwiązaniem wydają się być również gorsety, które doskonale podtrzymują piersi, a równocześnie ładnie modelują sylwetkę w pobliżu talii.

Niezwykle duży asortyment bielizny idealnie skrojonej dla grubszych pań można wyszukać w internecie, stąd też warto zacząć poszukiwania idealnej bielizny właśnie od takich sklepów.