Standardowe dodatki takie jak np. obuwie jako odpowiedni element przy tworzeniu oryginalnego ubioru.

przez | 16 grudnia 2021
Trend miejski to złączenie specyficznej autonomii z modnymi i wabiącymi wzrok dodatkami. Dzięki niemu mamy możność ubierać się na luzie a także w sposób komfortowy, a jednocześnie nasze stylizacje pozostają atrakcyjne. Obuwie jest ważnym fragmentem trendu miejskiego. Mogą stanowić klasyczną odrobinę naszego look’u lub wręcz przeciwnie, być tym ekstrawaganckim akcentem. Jak to mówią klasyka obroni się sama. Typowe obuwie na nie dużym obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie te typowe opcje zezwolą wygodnie spędzić na ulicach miasta nawet calutki dzień.

modna sukienka

Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to doskonały wybór, który panie cenią zwłaszcza w czasie upałów, kiedy nie mamy chęci nadto obciążać swych nóg. Atrakcyjnością cieszą się też koturny, które zezwalają złączyć sprytny zabieg wzrokowego przedłużenia nóg z wygodą chodzenia. Na zaludnionych chodnikach dużych miast często ujrzymy też tenisówki, i również wyjątkowe wariacje czyli łączenie tenisówek i obuwia na koturnie, czy też tenisówek z balerinkami. Chcąc uczynić z butów luźny i klasyczny fragment stylizacji, postawmy na stonowane barwy i nierzucające się zbytnio w oczy wzory, które ozdobią wszelką odzież. Jeśli chcemy założyć klasyczne, czarne legginsy i prosty, grafitowy T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak bardziej ekstrawaganckie buty czy też torebkę. Dodatki wspaniale podkreślają oryginalny styl (zobacz: gustowne torebki, saszetki i worki), indywidualność, zainteresowania.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to sprawdź ponadto ten świetne źródło. Przekonaj się, to również będzie dla Ciebie warte zainteresowania.

Atrakcyjnością cieszą się neonowe kolory, przyciągające uwagę swoją dużą soczystością.

Każda pani pragnie wiedzieć, co jest akurat na topie i co uczynić, żeby nie zaliczyć stylowej wpadki (to jest bardzo fajne: modne kombinezony). Jednak mamy aktualnie wiele możliwości monitoringu najnowszych nurtów! Starczy obejrzeć branżowe wydawnictwa lub programy telewizyjne, adresowane nie tylko do projektantów, lecz też dla ludzi interesujących się modą oraz powiązanymi z nią ciekawostkami. Także w sieciznajdziemy mnóstwo ciekawych blogów o tematyce modowej. Mogą one stać się prawdziwym źródłem informacji a także wzorców do robienia swoich, niepowtarzalnych stylizacji!