Jaką biżuterię ofiarować swojej damie – przewodnik gentlemana

przez | 19 marca 2022
Damy ubóstwiają nosić biżuterię, natomiast jeszcze bardziej uwielbiają ją dostawać od swych mężczyzn.
Niestety, świat błyskotek jest dla mężczyzn nierzadko tajemniczy, lecz to nie powód aby się wycofywać! Przygotowałem dla Was parę reguł, jakimi możecie się pokierować wybierając biżuterię swoim paniom.

długie włosy

Źródło: pixabay

A więc zdecydowałeś, że tym razem dasz swojej kobiecie biżuterię. Jeśliby to były zrękowiny, kwestia byłaby względnie nieskomplikowana. Miałbyś tu dosyć mały wybór. Zaś wszelakie inne okazje pozwalają na dobór podarunku z pełnej gamy. A mamy w czym wybierać: srebro, pierścionek Infinity, klipsy, wisiorki, bransoletki, rubiny, opale – głowa boli!
Na początek powinniśmy popatrzeć w przeszłość jak też szukać inspiracji w czasach naszych dziadków. Nasi przodkowie wyrażali tu fundamentalną regułę: biżuterię ofiaruje się jedynie kobietom bliskim. Będzie to z pewnością wybranka serca, ale również rodzicielka albo siostra. biżuteria to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący upominek. Pani, jaka nie czuje się związana z dżentelmenem ofiarującym jej biżuterię, może, podarek zwrócić.

Jeśli ta publikacja przykuła Twój wzrok, to zerknij na omówienie (https://www.bootky.pl/), które analizuje podobną kwestię. Tamten wpis zapewne również Cię zainteresuje, zatem kliknij ten link.

Kolejna reguła nawiązuje do damskiej wytworności, w której przede wszystkim wiąże wytyczna harmonii. Nabywając biżuterię dla swej wybranki, miej na względzie, iż nawet kiedy Twoje uczucie jest gorące, podarunek nie powinien „krzyczeć”. Tego typu ozdoby są raczej kropką nad „i” aniżeli koronnym punktem programu. Powinny uzupełniać krasę, a nie przyćmiewać ją.

Czyli od rozmiarów jak też ilości ozdób, istotniejsza będzie z pewnością jakość wykonania oraz użyte materiały. Zapomnij również o nabywaniu sztucznej czy też miernej jakości precjozów. Czasami lepiej wybrać piękne kwiaty niż drugorzędną błyskotkę.