Jaki biustonosz muszą wybrać kobiety drobne, a jaki takie, które posiadają obfite kształty?

przez | 18 lutego 2022
Za pomocą bielizny, jaką nosimy każdego dnia, możemy modelować sylwetkę tak jak odzieżą. Profesjonalny wygląd oznacza również bardziej znaczącą pewność siebie, więc powinnyśmy pamiętać o paru kwestiach zakupując bieliznę.
Dobrze dobrana bielizna oznacza luksus i dobre samopoczucie każdego dnia.

To, że bielizny nie widać spod ubrań, nie powinno być powodem dla jakiego tą część garderoby zaniedbujemy. Nieprawidłowo dobrana bielizna może popsuć dowolne ubranie. Żadna kobieta nie chciałaby, aby spod źle układającego się biustonosza albo majtek wydostawały się niepotrzebne „wałeczki” albo fałdki. Dopasowany stanik jest także podstawą zdrowego biustu, dlatego też tego typu element garderoby zasługuje na trochę więcej uwagi. Dużo kobiet ubiera biustonosze, które są w zły sposób dobrane. Nie można przewidzieć który rozmiar biustonosza będzie najlepszy, z tego też powodu ważne jest przymierzanie stanika przed jego nabyciem.

Opublikowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź odnośnik, a znajdziesz więcej podobnych informacji, które również będą fascynujące.

Także raz dobrany rozmiar biustonosza może się zmienić na skutek ćwiczeń, diety albo ciąży. Po roku używania, stanik traci swój kształt oraz przestaje spełniać swą funkcję, z tego też powodu musimy je wymieniać. Jeśli pani posiada obfity biust, musi wybierać modele bardziej zabudowane z fiszbinami i na szerokich ramiączkach. Na szczególną okazję można od tej reguły odejść, ale na co dzień tego typu biustonosze będą sprawdzały się najlepiej.

adidas

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W niezwykle łatwy sposób bielizna może także wymodelować naszą figurę oraz może zrównoważyć proporcje. Kobieta o figurze gruszki powinna wybierać biustonosze typu push-up na szerokich ramiączkach tak, aby główne części ciała nabierały krągłości i odwracały wzrok od szerokich bioder. Najlepszym majtkami dla takiej figury będą figi z głęboko wciętymi nogawkami. Wizualnie wyszczuplą uda oraz wysmuklą nogi.

Panie drobne mogą sięgać po jasne zestawy z biustonoszami rodzaju plunge. Znakomicie podkreśli on dekolt a majtki z wcięciami wydłużą nogi. Dla pani o kształtach znacznych poleca się biustonosze typu balkonetka, jaki podnosi piersi tak mocno, że ukrywa krągłości na brzuchu.