To relatywnie mało, a tego typu wojskowy pas to znakomity pomysł na prezent

przez | 2 września 2022
Dobre pasy militarne można by poznać na pierwszy rzut oka, gdyż są one wyraźnie szersze od zwyczajnych produktów. Tego typu militarny pas to zawsze użyteczny i trafiony upominek.
Tego typu skórzane pasy są wykonane z jednej warstwy skóry.

pas wojskowy

Autor: David Russo
Źródło: http://www.flickr.com
Ich ceny wahają się od 50 zł, przy czym za skórę dobrej jakości trzeba zapłacić trochę więcej. Często do doboru posiadamy wojskowe skórzane pasy w kolorze brązowym lub czarnym. Posiadają one swoiste kwadratowe, proste stalowe sprzączki, które stylizowane są na modele zagranicznych armii. Niektóre pasy mają także pod klamrą wykonaną ze skóry, prostokątną łatkę. Klasyczny pas wojskowy posiada dwa albo 3 rzędy dziurek i jeszcze niedawno jedynie takie były uważane za militarne. Moda rządzi się swoimi zasadami i producenci wcale nie zamykają oferty w niezwykle sztywnych ramach.

Oczywiście, że w internecie odnajdziesz niebywałe tematy.Na omawiany temat też przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź do treści (https://mpress.pl/k/kobieta/)!

Na rynku istnieje wiele tego typu przedmiotów, które przeznaczone są do podpierania broni czy odmiennego rodzaju sprzętu, a które wyprodukowane są z różnorodnych surowców.

Podobne pasy są znane już wielu pokoleniom harcerzy. Przykładowo parciane jednowarstwowe pasy o szerokości 5 centymetrów zawierające prostą mosiężną kamerkę, dwie bojówki o długości, która jest regulowana wykonaną z metalu obręczą umieszczoną na końcu. Istnieją również wersje z ekstra wytrzymałego nylonu, w których to trenują policjanci z jednostek specjalnych. Długość tego typu pasa jest regulowana za pomocą podszytego od wewnętrznej strony rzepu. Są one zapinane na trzypunktowe pasy – fastexy, czyli szybkowyczepne klamry. W komplecie mają wewnętrzny pas z rzepem, dzięki któremu obarczony różnego rodzaju sprzętem pas zewnętrzny nie przesuwa się na boki.

Dostępna w sprzedaży oferta jest naprawdę bardzo duża, a ceny nie są za wygórowane, ponieważ rozpoczynają się już od 40-50 złotych. To stosunkowo niedużo, a taki wojskowy pas to doskonały pomysł na prezent.