Na co należy kierować szczególną uwagę podczas organizowaniu imprezy integracyjnej?

przez | 7 listopada 2021
Prawie każdy z nas lubi muzykę. Większość słucha przeróżnej muzyki zależnie od humoru. Innej muzyki słuchamy o świcie, przed pracą czy w czasie śniadanka, zazwyczaj bardziej energetycznej, natomiast spokojniejszej kiedy po południu czytamy ukochaną książeczkę. Jeszcze innej natomiast kiedy przyjmujemy biesiadników lub też zaprosiliśmy kogoś bardzo bliskiego na kolację. Słowem, muzyka towarzyszy nam prawie przez cały czas.

DJ

Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com

Są jednak chwile, kiedy nie starcza słuchanie muzyki zwyczajnie dla zadowolenia. Przykładowo kiedy pragniemy uświetnić jakąkolwiek uroczystość, komunijną, ślubną, urodzinową czy imieninową. Musimy wtenczas posiłkować się profesjonalistą. Jeżeli imprezą jaką chcemy okrasić jest wesele, mamy na pewno większy wybór. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę frazy „DJ na wesele (sale weselne) Wrocław” można też wystukać frazę „zespół na wesele Wrocław”.

Inaczej przedstawia się sprawa, podczas gdy na zlecenie zwierzchnika musimy zorganizować imprezę integracyjną, w takim przypadku pozostaje tylko wpisać „DJ Wrocław”. Dobór jednak może być kłopotliwy, ofert po napisaniu słów „Wesele międzynarodowe” lub „DJ Zielona Góra” jest ogromnie dużo (kliknij). Zanim którąś wybierzemy musimy określić jak ma wyglądać spotkanie integracyjne. Czy ma być to studniówka? Czy raczej bal w formie festynu? Należy też zawczasu uzgodnić gatunek muzyczny który w najwyższym stopniu będzie większości pasował.
Warto też zanim parafujemy umowę na usługę posłuchać DJ-a na żywo. W największym stopniu zaangażowani mogą nawet pójść na imprezę w której nasz DJ już gra i obserwować w jaki sposób odpowiada on na zmieniające się klimaty wśród bawiących się. Starajmy się wybierać takich prowadzących którzy nie mają problemu z przełamaniem dystansu jaki z początku może się zdarzyć pomiędzy publiką a nim samym –

DJ

Autor: Coup d’Oreille
Źródło: http://www.flickr.com

Istotne jest również, czy lansowana muzyka nie jest nadto jednolita. Na spotkaniu integracyjnym wszak spotkają się osoby w przeróżnym wieku i z wielorakimi gustami muzycznymi.

Kliknij na odnośnik budowa grobów puławy, on przybliży Ci wątek, który Cię aktualnie zaintrygował. Zobacz artykuł, posiadający interesujące informacje.

Najlepiej też dopytać czy wyselekcjonowany przez nas DJ poza muzyką posiada w ofercie jakiekolwiek specjalne atrakcje, dla przykładu gry bądź zabawy. Jak na ogół w takich wypadkach warto zasięgnąć języka na forach lub też od znajomych – wcześniejszych klientów. Na ogół bywa tak, że u profesjonalistów już na kilka miesięcy przed spotkaniem wypada rezerwować miejsce.