Panowie w Polsce powinni wziąć się za swój wygląd

przez | 10 listopada 2021
Dużo pań skarży się, że mężczyźni w Polsce kiepsko się ubierają, najzupełniej nie mają dobrego gustu. Na początku: tak mocno stereotypowe podejście do facetów nie jest sensowne. No co jak co, lecz jeżeli pragniemy, aby faktycznie na ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, należy czytać tego typu artykuły, a później do tego odpowiednio wyciągać z nich wnioski.

A więc do dzieła: co w sumie można poradzić facetowi, który dostrzegł, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, ale wiadomo

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co dokładnie chodzi. Nie jest za łatwo zmienić własne długoletnie nawyki, jednakowoż należy no przynajmniej próbować. Byłoby dobrze gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mówimy o garniturach – ciągle to właśnie włoskie garnitury są fantastyczne pod autentycznie wszystkimi względami. Wiadoma kwestia: są dosyć drogie, ale wydanie pieniędzy może sprawić, iż najzwyczajniej w świecie będziemy doskonale się prezentowali. Zwłaszcza gustowny garnitur jest wskazany dla mężczyzn, którzy prowadzą wszelkiego rodzaju interesy. Chociaż wiadomo, że i do klubu można pójść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturach nie można przesadnie oszczędzać, bo rzeczywistość jest taka, że generalnie im droższy garnitur, tym porządniejszy pod względem jakościowym. No tak właśnie bywa: a zresztą to zapewne dla żadnego z facetów nie jest jakaś niespodzianka, tak już jakoś jest.

Zapamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: elegancki mężczyzna) to z pewnością coś co umieją docenić kobiety: czyli kawaler, który szuka fajnej dziewczyny powiększa swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Sugerowanie, że to nie szata zdobi człowieka jest no przynajmniej w Polsce nie na miejscu. Kiedy zasadniczo nie jesteśmy za bardzo obeznani w kwestii ubioru, pewnie będziemy co pewien czas miewali wielkie wątpliwości. Czyli przykładowo będziemy głowili się nad tym czy w istocie czarna koszula (przekonaj się co proponuje olymp koszule – mengarnitury.pl) pasuje do naszych spodni. Pytajmy, miejmy wątpliwości, ponieważ to bardzo pomniejsza ryzyko wpadki związanych z ubieraniem się.