Panowie w Polsce powinni wziąć się za swój wygląd

przez | 9 lipca 2021
Dużo pań skarży się, że mężczyźni w Polsce kiepsko się ubierają, najzupełniej nie mają dobrego gustu. Na początku: tak mocno stereotypowe podejście do facetów nie jest sensowne. No co jak co, lecz jeżeli pragniemy, aby faktycznie na ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, należy czytać tego typu artykuły, a później do tego odpowiednio wyciągać z nich wnioski.

A więc do dzieła: co w sumie można poradzić facetowi, który dostrzegł, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, ale wiadomo

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co dokładnie chodzi. Nie jest za łatwo zmienić własne długoletnie nawyki, jednakowoż należy no przynajmniej próbować.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie warty zainteresowania, to kliknij tu. Zaprezentowane tam materiały również Cię zaintrygują – to niezwykle użyteczne informacje (https://elis-moda.pl/16-zakiety)!

Byłoby dobrze gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mówimy o garniturach – ciągle to właśnie włoskie garnitury są fantastyczne pod autentycznie wszystkimi względami. Wiadoma kwestia: są dosyć drogie, ale wydanie pieniędzy może sprawić, iż najzwyczajniej w świecie będziemy doskonale się prezentowali. Zwłaszcza gustowny garnitur jest wskazany dla mężczyzn, którzy prowadzą wszelkiego rodzaju interesy. Chociaż wiadomo, że i do klubu można pójść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturach nie można przesadnie oszczędzać, bo rzeczywistość jest taka, że generalnie im droższy garnitur, tym porządniejszy pod względem jakościowym. No tak właśnie bywa: a zresztą to zapewne dla żadnego z facetów nie jest jakaś niespodzianka, tak już jakoś jest.

Zapamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: elegancki mężczyzna) to z pewnością coś co umieją docenić kobiety: czyli kawaler, który szuka fajnej dziewczyny powiększa swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Sugerowanie, że to nie szata zdobi człowieka jest no przynajmniej w Polsce nie na miejscu. Kiedy zasadniczo nie jesteśmy za bardzo obeznani w kwestii ubioru, pewnie będziemy co pewien czas miewali wielkie wątpliwości. Czyli przykładowo będziemy głowili się nad tym czy w istocie czarna koszula (przekonaj się co proponuje olymp koszule – mengarnitury.pl) pasuje do naszych spodni. Pytajmy, miejmy wątpliwości, ponieważ to bardzo pomniejsza ryzyko wpadki związanych z ubieraniem się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*