Zostawiła Cię, a Ty nie masz pojęcia jaka była tego przyczyna?

przez | 30 sierpnia 2022
Każda kobieta posiada własne potrzeby, o których wielu panów wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć piękną, jako kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim wielkim znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zapomniana pani od nich odchodzi.

Okej, wiadomo, że niejedna kobieta chce być jak przepięky kwiat, dlatego właśnie chodzi na zakupy, aby zakupić nową kreację. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której wielce ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która też była wielce gustowna (sukienki rozkloszowane). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twym guście, za to dawniej kupiła sukienkę wieczorową, a twoi kumple (męska część) oniemiała z euforii (sukienka sportowa na czasie). Byłeś dumny, jak z ładnie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam cudownie, no więc, dlaczego od ciebie odeszła.

Gdybyś prześledził to wszystko doszedłbyś do kilku wniosków. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

odgadnął, jak wiele razy ją z tego powodu zawiodłeś. Opowiadała tobie o czymś, co było dla niej ważne, a ty przytakiwałeś, ale potem, kiedy powracała do wcześniejszego tematu to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak myślisz? Że jej nie szanujesz, nie obchodzą cię jej hobby a także pasje, uważasz ją jak wizytówkę, z którą można się pokazać. Nie spostrzegasz w niej indywidualności.

Gdy zaczniesz interesować się bardziej dotrzesz do następnego przesłania: nie byłeś wystarczająco rozważny. Nawet przez myśl ci nie przeszło, że chciała mieć z tobą potomka, nie poczułeś tego. W zamian sam zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, że nie jesteś materiałem na ojca.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany wątek, to odsyłam tutaj (http://www.englander.com.pl/) – tam znajdziesz fascynujące dane, które są skrupulatnym omówieniem tego zagadnienia.

To może brutalne, lecz w pewnym wieku należy się trochę przestawić i wydorośleć, lecz ty o tym zapomniałeś.

Do takich kokluzji doszedłeś. Czy są dodatkowe? Zapewne tak, ale przybędą one, ci do głowy za jakiś czas. Dziś możesz jednakże okazać jej, że to pojmujesz, iż wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeżeli ty tego chciałbyś. Może po prostu przybierzesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze bardziej pogorszysz swoją i tak już nieciekawą sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.