Co ciekawego kupić na 30 urodziny?

przez | 30 listopada 2022
Naturalnie po 30-stce człowiek w dalszym ciągu jest bardzo młody, ale trudno mówić już tutaj o błogiej młodości. Jeżeli ktoś mimo trzydziestki nadal nie zdołał się ustatkować, ciężko w ogóle mówić o normalności. Trzydzieste urodziny to także zapewne bardzo dobra okazja do wspólnej zabawy w gronie znajomych… W takim razie: jeżeli znajomy zaprosi nas na urodziny, co moglibyśmy kupić? Trudno w jednoznaczny sposób powiedzieć, przecież no co jak co, lecz to akurat autor owego artykułu zna najlepiej swojego znajomego. A poza tym, to także zależy od płci i masy pozostałych czynników. A więc: co zakupić dla znajomej? Przecież panie mają zawsze pierwszeństwo, zatem należałoby rozpocząć od nich swoją przygodę z lekturą tego tekstu. To pewnie jasne.

prezent na 30

Źródło: christmasstockimages.com

Praktycznie wszystkie kobiety bardzo lubią gustowne buty: istnieją zawodniczki, które mają dziesiątki par butów! No cóż, panie są niezwykłe, bez nich ten świat byłby sporo gorszy. Zapamiętajmy, że nie ma sensu zajść do sklepu z butami i zakupić przykładowo buty do biegania. Lepszym rozwiązaniem jest to, aby sprezentować prawie trzydziestoletniej kobiecie jakiś bon. Czyli będzie miała okazję wykorzystać sprezentowany kupon na takie obuwie, które faktycznie podoba się jej! Należy również wspomnieć, że fajny prezent na 30 to powiedzmy kosmetyk.

Apel – bez śmieszkowania, zatem całkowicie odpadają kremy przeciwzmarszczkowe! Ostatnio kobieta, która kocha łakocie dostała od znajomej fantastyczne czekolady – z Belgii. Belgia to taki kraj, który zasłynął z wytwarzania przepysznych czekolad, a więc jeśli zakupimy nawet obojętnie które słodycze, i tak 30-latka będzie bardzo uradowana. Przy założeniu, że jest fanką smakołyków. Wbrew pozorom to nie wszyscy na tym świecie oddaliby niemalże swoje życie za czekoladę. Zapewne są w mniejszości, ale uważajmy.Facetom można sprezentować lepszą whisky – któż nie uwielbia co pewien czas wypić przykładowo szkockiego whisky? Sami doskonale pewnie znamy faceta, która zaprosił nas na swoje urodziny, a więc nie powinniśmy mieć kłopotu z tym, aby dowiedzieć się czy lubi alkohol.dalsze informacje stroje mikołajaA może jest abstynentem? Nie popełnijmy gafy!