Bardzo fajna metoda na zdobycie większej ilości klientów

przez | 9 lipca 2021
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wdrożeniem w niej niezłych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci więcej nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym sposobem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedawaniem różnego rodzaju towarów, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę świetnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że osoba przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie otrzymuje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych kolejnych zakupach.

kupony lojalnościowe

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zbierze ich odpowiednią ilość, wówczas będzie mógł wymienić je na bon towarowy lub zniżkę na produkty w Twoim sklepie. Dzięki przyznawaniu takich kart lojalnościowych zdecydowanie przyciągniesz wiele klientów do swojego sklepu. Kiedy ktoś już ma kartę, wówczas bez wątpliwości chętniej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób przecież będzie gromadził kolejne punkty, co bez wątpliwości zachęci go do wybierania właśnie Twojego sklepu a nie innych. Kiedy jeszcze wahasz się nad sensem wprowadzenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy w dodatku, że najlepiej takie programy sprawdzają się przede wszystkim w sklepach spożywczych i w drogeriach. Jeśli natomiast prowadzisz zakład usługowy, wtedy program lojalnościowy również ma spory sens. Możesz zakładać swoim klientom karty lojalnościowe i odnotowywać na nich każdą wizytę – jeśli przyjdą do Twojego zakładu wystarczającą ilość razy, wtedy następną usługę będą mieli wykonaną gratis. Na temat znacznie więcej odnajdzie się tutaj – .

Taki sposób motywacji klientów do wybierania właśnie Twojego zakładu jest na pewno jednym z najlepszych pomysłów.

Czy ten artykuł zainteresował Cię tak silnie, że masz ochotę zaznajomić się z następnym? To świetnie. Więc tutaj kliknij, zobacz, sprawdź (https://www.sigma-rachunkowe.pl/) więcej postów.

Jeśli jednak profil prowadzonej działalności nie pozwala Ci na wprowadzenie programów lojalnościowych, wówczas bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad większym motywowaniem własnych pracowników – w tym wypadku niewątpliwie nieźle sprawdzą się programy motywacyjne (zobacz również tu). Jeżeli zrobisz konkurs na przykład na najlepszego pracownika miesiąca i przyznasz mu premię, wówczas zdecydowanie zauważyć, jak mocno rosną wskaźniki sprzedaży.

Podoba Ci taki artykuł? To ekstra, sprawdź stronę przeprowadzki firm wrocław pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na tego typu temat.

Podobnie świetny efekt daje zarówno dobrze skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla podwładnych.