Oryginalne koszulki z nadrukiem

przez | 7 listopada 2022
Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko dowód na to, iż ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.
Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – są obecnie nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Błyskawicznie pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, a podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego.

Namawiamy – idź dalej i przenieś się na inną naszą stronę. Na niej czekają na Ciebie świeżutkie oraz fachowe informacje.

Nieustannie.

Autor

Kolorowe koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”