Rewelacyjne buty dla facetów

przez | 1 marca 2022
Podobno panom starcza tylko kilka par obuwia – sprawa nie do pojęcia dla każdej kobiety. Czasami zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, która nawet kobiety przyprawia o zawrót głowy, lecz to kwestia całkowicie wyjątkowa i rzadko spotykana.

glany męskie

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Obuwie dla panów, pomimo iż także dostępne w bogatym wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla kobiet, a przynajmniej większość panów tak uważa, bo nigdy nie wgłębiała się w ten temat. Dlaczego? Panowie w większości nie przywiązują tak wielkiego znaczenia do wyglądu, nie gonią za trendami, nie czują potrzeby kupowania kolejnych par butów tylko dlatego, iż są one prześliczne.

Jeśli użyta w powyższym tekście narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu inne tego typu posty – one dotyczą analogicznej tematyki.

Jednakże z pewnością można stwierdzić, że jeśli już coś kupują w obuwniczym, przykładowo półbuty męskie, które z pewnością muszą się znaleźć w każdej męskiej szafie, to na pewno będzie jeden z najdroższych modeli. Faceci wbrew pozorom są gadżeciarzami i uwielbiają markowe towary, sądzą, iż ich posiadanie świadczy o ich wysokim statusie. Więc kupują nowe buty nie za często, z reguły dopiero wtedy, kiedy poprzednie całkiem się rozpadną, ale za to w trakcie kupowania szastają pieniędzmi, czego, zważywszy na to, jak rzadko pojawiają się w sklepie z butami, ciężko im zabraniać.

Buty takie jak półbuty bez wyjątku muszą znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny, niezależnie od jego wieku, upodobań, stylu czy też przynależności do jakiejś subkultury – często zdarzą się okazje, podczas których po prostu należy je założyć. Zaliczyć do nich można wesela, obronę licencjacką, ważne uroczystości rodzinne i tak dalej.
Jednakże istnieje sporo rodzajów obuwia, jakie, z uwagi na swoje specyficzne cechy, goszczą wyłącznie w niektórych szafach. Zaliczyć do nich można glany męskie – bardzo charakterystyczne, zakładane zwłaszcza przez młodych.