Ochrona własnego telefonu komórkowego przed uszkodzeniem

przez | 9 lipca 2021
W obecnych czasach, większość osób posiada telefon komórkowy. Poza tym, zazwyczaj są to najlepszej klasy modele, warte kilkaset złotych, które dostaliśmy prawie za darmo w ramach podpisanego abonamentu. Mimo iż nie płaciliśmy za nasz telefon, i tak pragniemy aby był z nami jak najdłużej, przynajmniej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Aby taka alternatywa była realna, niezbędne mogą być akcesoria na komórkę, które ochronią ją przed jakimikolwiek uszkodzeniami.

Najistotniejszym dodatkiem może być folia na telefon. Oczywiście, nowo otrzymany aparat takowa posiada, jednak zabezpiecza ona nasz model wyłącznie przed porysowaniem. Jeżeli pragniemy nie dopuścić do zbicia wyświetlacza, w skutek upadku aparatu z wysokości, potrzebna nam będzie mocniej trwała folia na telefon. Obecnie mamy do dyspozycji pełno modeli, w dużym przekroju cenowym, które lepiej lub gorzej ochronią nasza komórkę.folia na telefon
W zadowalającej cenie są naklejki sporządzone z silikonu – wytrzymałe i tanie. Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub zwykła obudowa. Pozwolą nam one zachować model w całości przy upadku z wysokości, ewentualnie także odizolują go od wody w chwili zalania.

akcesoria do telefonów

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ale gdzie najlepiej zakupić akcesoria na komórkę? Z pewnością nie w sklepie firmowym – ceny są tam znacznie wywindowane a asortyment mały.

Czasami publikowane w internecie wiadomości są fałszywe, jednak jeżeli intryguje Cię tego typu problematyka, to kliknij oraz zdobądź wiarygodne info również na podobnej stronie.

Najtańszą opcją będzie zapewne internet. Wielki przekrój rodzajów, folia na telefon ze szkła w cenie silikonowej kupowanej w salonie stacjonarnym. Jednak tego rodzaju zakupy mają również swoje wady. Istotny jest brak możliwości ujrzenia towaru na żywo. Obudowy na telefon mają to do siebie, że warto przymierzyć je przed kupnem – tak samo jak ciuchy. Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą w inny sposób rozmieszczone. Poza tym, do ceny zakupu, w większości przypadków należy dodać koszt wysyłki – który w niektórych sytuacjach może przekroczyć cenę zakupionego towaru. Poza tym, należy uzbroić się w cierpliwość – na zakupiony towar, przyjdzie nam poczekać całkiem sporo czasu.

Akcesoria na komórkę są niezbędnikiem każdego telekomunikacyjnego fascynata. Właściwa folia na telefon lub obudowa, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, mogą także uchronić nasz model przed dużym uszkodzeniem. Ceny za tego typu akcesoria są rożne, najtańsze zapewne będą w sieci online, nawet pomimo kosztów dostawy – lecz na tą przyjdzie nam poczekać.