Bo o to chodzi, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

przez | 4 maja 2022
Mundial 2014. Coś niesamowitego i niewyobrażalnego. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdążył wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut… Wreszcie po długich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy zdobędą choć trzecie miejsce? Różne głosy się pojawiają, jednak w piłce wszystko jest możliwe… I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Na skutek tego, że na murawie nie doświadczymy nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka zagadka i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

korki adidas

Autor: Sascha Erni, .rb
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, futbol to w naszym kraju cały czas sport mający najwięcej kibiców, a przy tym niesamowicie emocjonujący. Polscy kibice w krótkim czasie wybaczają naszej reprezentacji ich niedociągnięcia, nadal wiernie kibicując swej drużynie. A w przerwach nie próżnują i zdarza się, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Bo piłka nożna to nie tylko zdobywane gole, lecz zdrowa rywalizacja.Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich a także na wsiach sprzyja spotkaniom i zapoznaniu się z bieżącymi sprawami miejscowości.Jeśli chcemy wprawić piłkę w ruch, nie potrzebujemy wielkich nakładów finansowych na ekwipunek (jak w przypadku wielu innych sportów) czy też warsztaty. Przydadzą się nam dobre buty i zaangażowanie. A buty są najważniejsze, i to nie tylko z uwagi na wygodę, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Model butów, ich kształt a także tworzywo z którego zostały wyprodukowane ma istotne odbicie na jakości naszej gry. odpowiednio dostosowane do stopy obuwie będzie pomocne na murawie w konsekwencji czego poprawi znakomitość podań i uderzeń. Buty muszą więc spełniać podstawowy warunek, być ponad wszystko wygodne.

buty adidas

Autor: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Sukces drużyny niemieckiej? Nietrudno zgadnąć, włożona praca w przygotowania i korki adidas , które poniosły ich do zwycięstwa. Jeżeli więc zależy nam na podobnych sukcesach, powinniśmy zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas zademonstrował niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kipiącej kolorami linii Samba, inspirowaną gorącą Brazylią. ZosMundial (dowiedz się więcej)na połączona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Zaprojektowane w 1982 roku, cały czas cieszą się opinią najczęściej kupowanych butów piłkarskich, zaś od daty premiery sprzedało się ponad 10 milionów par.