Skąd wziąć solidne opakowania gastronomiczne

przez | 8 września 2021
Opakowania na pizze możemy podzielić na główne 2 rodzaje. Zdecydowanie najczęściej spotykane w Polsce są opakowania kwadratowe oraz w kształcie trapezu. Te pierwsze charakteryzują się tym, że posiadają podwójną ściankę oraz mocną tekturę.

Tego typu właściwości zapewniają solidności jak również i stuprocentową niezawodność. Jak wiadomo nie wszystkie kartony dobrze znoszą włożenie ciepłej pizzy. Specjalistyczne opakowania w tej branży muszą radzić sobie z wyższymi temperaturami. Prócz tego standardowe opakowanie na pizze ma za zasadnicze zadanie dodatkowo zachowywać jej ciepło przez znaczny czas.

pizza

Identyczne zastosowania posiadają opakowania w kształcie trapezu. W zasadzie trudno odnaleźć jakieś bardziej znaczące różnice. Przede wszystkim chodzi o samą estetykę. Na obu typach bardzo popularne jest dodawanie nadruków, których zadaniem jest dobre zareklamowanie pizzerii.zobacz ofertę felgi aluminiowe 15 felgi aluminiowe 15Do ich zamieszczania trzeba użyć profesjonalnych metod. Nadruki tworzone są głównie takimi metodami jak: offset, flexo oraz sito.

Myślisz, że ten artykuł jest godny zainteresowania? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta, ponieważ dotyczy podobnej problematyki.

One wydają się być najodpowiedniejsze. Bardzo zbliżoną charakterystykę mają opakowania cateringowe.

W dzisiejszych czasach wszechobecnej konkurencji, opakowania cateringowe mogą być elementem, który przeważa o tym, że klient postawi właśnie na tą firmę, która troszczy się o to, ażeby jej wyroby miały stosowną oprawę, odróżniającą się poczuciem estetyki. Opakowania do cateringu przeznaczone są do przeróżnych ciast jak i dań. Przykładowo opakowania cateringowe na torty wykonane są na ogół w mocnego papieru. Opakowanie tego rodzaju nie jest klejone, tylko składane na specjalne zaczepy. Dzięki temu rozwiązaniu jest ono wyjątkowo proste i bardzo eleganckie. Jest to praktyczny wariant, który powoduje, że nasze opakowanie jest wygodne oraz pewne.

Opakowania stworzone z litego kartonu przeważnie mają rączkę, która dodaje dobrego smaku. Opakowania cateringowe tego gatunku używane są do cateringu przy ważnych uroczystościach. Kolejnym wariantem jest opakowanie cateringowe piętrowe, które jest zdecydowanie bardziej nastawione na zapewnienie naszym potrawom bądź ciastom maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie przewożenia z jednego miejsca w drugie.

Źródło: