Od prezencji może zależeć kariera? Rzecz jasna, że tak!

przez | 9 lipca 2021
Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że w powiedzeniu “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo racji. Czy tego chcemy czy nie, ludzie osądzają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A skoro czegoś nie da się zmienić, to lepiej to zaakceptować, a następnie jak najlepiej się dostosować. Poszukując nowej pracy, szykując się na awans, czy też licząc na nowych klientów do własnej firmy, należy zwrócić uwagę na to, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Zdaje się to banalne, do przeprowadzenia na własną rękę, natomiast my stanowczo polecamy skorzystanie ze szkolenia dress code- dostępne tutaj: z dress code.

stylistka, kobieta

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Z jakiego powodu? Bo chodzi tu nie wyłącznie o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, odpowiednio do okazji, jak godnie reprezentować swoją firmę, wywrzeć dobre pierwsze wrażenie, ale również jak podkreślić swoją indywidualność, atuty. Szkolenia dress code wprowadzą cię w arkana takiego sposobu kompletowania garderoby, jaki pomoże ci odnieść sukces. Jednostkom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a rezultatem jest sterta ciuchów zalegających potem w domu polecamy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce doradcy, który przejrzy naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas sztuk odzieży, a później pomoże nam skompletować garderobę od początku – planowo, uwzględniając naszą pracę, styl życia, potrzeby i zamiłowania.

Doradca koncentruje się przede wszystkim na naszym wyglądzie – podpowiada, jak decydując się na dane fasony damy radę zaznaczyć walory sylwetki oraz oczywiście ukryć jej mankamenty. Co ważne usługi personal shopper nie są dedykowane wyłącznie dla bogaczy i managerów (super personal shopper). To inwestycja, dzięki której zyskamy szafę wyposażoną dobrze i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo suma to jednocześnie oszczędność na bezsensownych i niepotrzebnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami

Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do pominięcia jest również kwestia czasu, który zaoszczędzimy na nieplanowym bieganiu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie dobrze jest się udać w zależności od naszych wymogów i wielkości portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście powinniśmy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wklepaniu tej frazy w wyszukiwarkę dostaniemy parę wyników. Naturalnie, gdzie jest rywalizacja, tam nieustannie dba się o jakość swoich usług.

Kliknij ten odnośnik, a potem zdobądź więcej szczegółów (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-kurtki/the-north-face) odnoszących się do rozważanej w tym artykule treści. Uzyskasz wtedy głębszą wiedzę.

Nikogo już chyba nie musimy przekonywać, że jest to rodzaj usługi, z którego każdy może, a często powinien skorzystać.