Dobre wyposażenie kuchni

przez | 21 sierpnia 2022
Dobre wyposażenie kuchni jest niezwykle ważne dla wszystkich mieszkańców. Nadzwyczaj potrzebnym obiektem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęsłym układzie od wieków służy Chińczykom do przyrządzania przeróżnych potraw jak najmniejszym kosztem.

potrawy tworzone z użyciem woka mają gotować się błyskawicznie i zatrzymywać maksimum smaku i wartości odżywczych. Jednakże naczynie to nie jest zagwarantowane jedynie do dań kuchni chińskiej. Z powodzeniem może podmienić parę typowych patelni i stać się najistotniejszym urządzeniem w całej kuchni.

Herbata Irving

Autor: Irving Tea
Źródło: Irving Tea
aronia

Autor: foam
Źródło: http://www.flickr.com
Wok 30cm posiada wysokie ścianki, które są pochylone pod kątem 45-50 stopni. Muszą one być cienkie, by cała patelnia mocno grzała się w kilkanaście sekund. Walorem woka jest jego charakterystyczny kształt, dzięki jakiemu do smażenia wystarczy mała ilość tłuszczu. Dzięki skosów ścianek części usmażonego mięsa, lub warzyw powinny dochodzić w trochę niższej temperaturze, a wysmażany tłuszcz spływa na dno. Nóż santoku miyabi (zobacz nóż santoku miyabi) to japoński nóż inspirowany standardowym samurajskim mieczem.

Sprawdź, co posiada praktyczna propozycja, którą zauważyłeś. Informacje, które są na niej zawarte, będą niezaprzeczalnie wartościowe – wejdź zatem tu!

Jest idealnie ostry i zachwycający designem. Odznacza się świetną formą i precyzją wykonania, a także wyjątkowym wyglądem. Cenią je zarówno doświadczeni szefowie kuchni, jak i amatorzy kucharzenia na całym świecie.

kawa z pianką

Autor: Mano Ranjan M
Źródło: http://www.flickr.com
Miyabi 7000 d zobacz miyabi 7000 d to luksusowa, niezwykle stylowa kolekcja noży na wysokim poziomie.

Noże o ostrzu skalpela, świetnym wyważeniu i funkcjonalności zaspokoją nawet nadzwyczaj wybrednych szefów kuchni. Zarówno każde ostrze, jak i nasada ma swój nietuzinkowy design i jest małym dziełem sztuki.